Zbiórka W stronę słońca - zdjęcie główne

W stronę słońca

960 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Nie pamięta innego życia. Tylko  zagrodzony  kawałeczek miejsca na  ciemnym podwórku i otwór w stodole, gdzie się zaczynał łańcuch.  Od szczeniaka goniła kury i tym wydała na siebie wyrok. Czasami przychodziły do niej dzieci gospodarza , ale nie bardzo miały jak pogłaskać przez ten żelazny płot. Kiedy miała cieczkę w ogóle nie wychodziła ze stodoły, bo wyjście zabijano deską.  Na misce bułka z wodą, czyli jedzenie i picie w jednym. Na szyi gruby skórzany pas jak dla owczarka, ciasno zapięty, sierść całkowicie wytarta w tym miejscu.  Reszta to jeden kołtun przerośnięty  długim, miękkim , posklejanym włosem. Bardzo się bała, kiedy ją zabierałam, dzieci pytały, czy mogą się z nią pożegnać. Nie wiedziały, gdzie ją zabieram i nie pytały co z nią zrobię.  DUSIĘ zobaczyłam przypadkiem i nie mogłam o niej zapomnieć.  Gospodyni zgodziła się ją oddać, więc nie było na co czekać. Jest już w hotelu. Pierwszy raz śpi na kocu we własnej budce.  Przed nią i przed nami sterylizacja , fryzjer, szczepienie, transport do domowego hoteliku w Krakowie. Kolejna mała kropla w morzu psiej beznadziei... Prosimy o pomoc, bo to trzecia suczka uratowana przez nas w tym tygodniu. Jest młodziutka,ma ogromne szanse na szczęśliwe życie na kanapie. Potrzebuje wsparcia finansowego - tylko tyle jeszcze potrzebuje do szczęścia.  Wpłacasz jeden raz, a to się przekłada na całe jej nowe życie. Dziękujemy!


Piękna DUSZKA w domowym hoteliku. Prosi o pomoc w utrzymaniu, jest tam bezpieczna i szczęśliwa. 


Aktualizacje


 • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

  Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies

  10.05.2017
  10.05.2017

  DUSZKA miała dzisiaj sterylizację. Była bardzo dzielna i grzeczna. Wróciła do domowego hoteliku, gdzie przy znajomej gromadce od razu odzyskała dobry humor. Wesprzyjcie ją grosikiem...

  Zdjęcie aktualizacji 4 822

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.04.2017
  11.04.2017

  Ja już pomogłam, pomóż i Ty !

  • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

   Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - Organizator zbiórki

   12.04.2017
   12.04.2017

   Dzię-ku-je-my!!!

960 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Basia - awatar
Basia
20
Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Jangas - awatar
Ewa Jangas
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Cypka - awatar
Katarzyna Cypka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij