Zbiórka 24h aby ocalić matkę i córkę. - zdjęcie główne

24h aby ocalić matkę i córkę.

11 139 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 276 osób

Dwie klacze. Matka i córka. Czas tylko do jutra. 

Zostaliśmy poproszeni przez zaprzyjaźnioną organizacje o pomoc w ich ocaleniu. Czasu jest bardzo mało ale warto spróbować. 

Konie są własnością starszego człowieka, który, ze względu na wiek, sobie z nimi nie radzi.  W ostatnich dniach młodsza skopała właściciela na tyle, że ten znalazł się w szpitalu. To przebrało czarę goryczy. 

Jest dla nich miejsce, bezpieczny dach nad głową ale potrzebne są środki aby za nie zapłacić.

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  11.06.18
  11.06.18

  Dziewczyny pozdrawiają i jeszcze raz dziękują za okazane wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 16 179

Komentarze


 • Marek Pawlak - awatar

  Marek Pawlak

  05.04.18
  05.04.18

  Mam tą świadomość że pomagam !!!

 • Jola - awatar

  Jola

  16.03.18
  16.03.18

  Mam nadzieje, że te piękne konie będą miały godny żywot !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.18
  15.03.18

  Ziarnko do ziarnka........Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.18
  15.03.18

  Oby sie udało. Powodzenia!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  15.03.18
  15.03.18

  trzymam mocno kciuki zeby sie udało

11 139 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 276 osób

Wpłaty: 276

TSSAHEH - awatar
TSSAHEH
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Romanów - awatar
Ewa Romanów
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Janina K. - awatar
Janina K.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek Pawlak - awatar
Marek Pawlak
20
Miroslaw Klimek - awatar
Miroslaw Klimek
10
ewa raś - awatar
ewa raś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij