Zbiórka Pomoc dla Any i Mikiego, remont - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Any i Mikiego, remont Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Any i Mikiego, remont - zdjęcie główne

Pomoc dla Any i Mikiego, remont

19 281 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 309 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Broma - awatar

Maria Broma

Organizator zbiórki

Zakładam zbiórkę jako siostra zmarłej Małgosi , poniżej opis z perspektywy jej mężem i za jego zgodą.


Jestem Łukasz i jestem tatą tych szkrabów. Anastazja i Mikołaj są całym moim światem.

Do niedawna byliśmy bardzo szczęśliwą kochającą się  4- osobową rodziną. W maju wziąłem ślub cywilny z moją  kochaną żoną Małgosią , a na początku września ślub kościelny w domu. 

Niestety los okrutnie ze mnie zadrwił, moja żona zmarła 26.09.2023r. na nowotwór złośliwy – czerniaka, pozostawiając w nieutulonym smutku mnie i nasze dzieci, które mają zaledwie 3 lata oraz 1 rok 9 miesięcy.  Trwamy w ogromnym bólu i rozpaczy,  nie potrafimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Zostałem sam- bez miłości mojego życia, muszę  zapewnić moim dzieciom wszystko czego potrzebują, być dla nich wsparciem – i ojcem i matką.

Wielkim marzeniem Małgosi był piękny czysty dom, gdzie dzieci radośnie będą się bawić, mieć swoje przyjazne miejsce pełne ciepła. Zabraknie jednak ciepła ich mamy i jej uśmiechu, dobrego słowa. Zabraknie jej … Była wspaniałą osobą, na którą czekałem całe życie, a nie mogłem się nią nacieszyć.

Wielkim marzeniem Małgosi był remont dziecięcych pokoików oraz łazienki, gdyż dom w jakim zamieszkujemy wymaga tego. Należałoby wymienić instalację elektryczną oraz  od podstaw zrobić toaletę wraz z kabiną prysznicową. Potrzeb jest dużo, ale dotychczas skupialiśmy się na leczeniu Gosi oraz zaopiekowaniu dzieci. Obecnie będą one nadal potrzebowały opiekunki  i  zabezpieczenia ich bieżących potrzeb. A jest ich niemało.

Jeśli czujecie, że chcecie nam pomóc, ze nasza potrzeba jest Wam bliska- wspomóżcie nas.

Będę wdzięczny każdej dobrej osobie, która pochyli się nad naszym losem.

Żadna pomoc materialna nie zwróci życia ich mamusi, ale będę bardzo szczęśliwy wiedząc, że będą miały dobre warunki do rozwoju i wychowania. 

Chciałbym zebrać te pieniądze dla naszych dzieci. Wykorzystam je dobrze. A także po to, by spełnić marzenie Małgosi o czystych ładnie urządzonych pokoikach dziecięcych Mikiego i Any.

Bardzo wiele dla mnie znaczy każda wpłacona tu złotówka. 

W tej tragicznej dla mnie sytuacji chciałbym nadać sens mojemu cierpieniu, walcząc teraz o lepsze życie dla moich dzieci. Założona została także grupa z licytacjami:

https://m.facebook.com/groups/1489170691858737/?ref=share

Jeśli chcesz bądź z nami ❤️ Pomóż nam.

Łukasz, Anastazja, Mikołaj 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maria Broma - awatar

  Maria Broma

  02.10.2023
  02.10.2023

  Poniżej zamieszczam zdjęcie łazienki, która wymaga remontu .

  Zdjęcie aktualizacji 129 613

Komentarze


 • Marta Król Powodzenia - awatar

  Marta Król Powodzenia

  27.03.2024
  27.03.2024

  ❤❤❤

19 281 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 309 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Broma - awatar

Maria Broma

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 309

Sława Krutnik - awatar
Sława Krutnik
40
Maria Broma - awatar
Maria Broma
50
Maria Broma - wino Rogalik 🥐 - awatar
Maria Broma - wino Rogalik 🥐
20
Maria Broma - awatar
Maria Broma
15
Maria Broma - awatar
Maria Broma
520
Maria Broma - awatar
Maria Broma
100
Maria Broma - awatar
Maria Broma
50
Marta Król Powodzenia - awatar
Marta Król Powodzenia
50
Kasia - sukienka śliwkowa - awatar
Kasia - sukienka śliwkowa
30
Krystyna Lavrans - awatar
Krystyna Lavrans
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij