Zbiórka Pomóż uratować serduszko Lucy - zdjęcie główne

Pomóż uratować serduszko Lucy

701 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Magdalena Smolińska - awatar

Magdalena Smolińska

Organizator zbiórki

Lucy jest u nas od kilku dni, ma 8 tygodni. Jej poprzedni właściciele z różnych względów nie mogli sobie pozwolić na dalszą diagnostykę. Wzieliśmy ją do siebie wiedząc, że ma stwierdzone szmery mechaniczne serca. Nie przypuszczaliśmy jednak, że sytuacja jest aż tak poważna. Nie tracąc czasu zabraliśmy pieska do kardiologa, diagnoza nie pozostawia złudzeń. Stwierdzono Przetrwały Przewód Tętniczy Botalla. Niestety konieczna jest operacja, która wraz z opieką pooperacyjną kosztuje 1200 zł. Lucy ma bardzo dobre rokowania, wada serca nie spowodowała jeszcze uszkodzenia innych narządów, więc jej ogólny stan jest dobry, co zwiększa szanse na powodzenie operacji. Dzięki temu ma szansę na całkowity powrót do zdrowia. Jeśli Lucy nie zostanie zoperowana, jej stan powoli będzie się pogarszał, będzie coraz słabsza, jej płuca będą niedotlenione. Długość życia, jeśli będzie przyjmować odpowiednie dawki leków, wyniesie maksymalnie dwa lata. Nie mamy serca skazywać jej na taki los, dlatego prosimy o pomoc. Lucy jest pogodnym, ufnym i kochanym pieskiem. Zasługuje na miłość i szansę na normalne życie. Niestety koszt operacji przewyższa nasze możliwości, dlatego zwracamy się o pomoc. Mamy dwa miesiące na zebranie pieniędzy, później wada serca zacznie powodować nieodwracalne zmiany w jej ogranach. Jeśli możesz POMÓŻ. KAŻDA ZŁOTÓWKA MA ZNACZENIE!

Komentarze


  • Alicja Tobijańska - awatar

    Alicja Tobijańska

    02.03.2017
    02.03.2017

    Cieszę się, że jest tak szeroki odzew , powodzenia

701 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Magdalena Smolińska - awatar

Magdalena Smolińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krystyna Borowicz - awatar
Krystyna Borowicz
50
Jagoda - awatar
Jagoda
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Weronika - awatar
Weronika
50
Alicja Tobijańska - awatar
Alicja Tobijańska
50
Katarzyna Meres - awatar
Katarzyna Meres
50
Matylda i Antosia - awatar
Matylda i Antosia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij