Zbiórka Dziadzio - uśpić ? czy ratować ? - zdjęcie główne

Dziadzio - uśpić ? czy ratować ?

693 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Kochani, to katastrofa...        Co robić ??                                
                 Co robić z kotem, którego leczenie  kosztowało  już ze 2500 zł. lub więcej... (  jeszcze faktury nie są wszystkie wystawione  )  a my nie mamy nawet na jedzenie i żwir dla kilkudziesięciu kotów  ?        

                                            Co robić ? 2 miesiące żmudnego i bardzo kosztownego leczenia... i kot natychmiast po powrocie ze szpitala zaczyna robić to samo?? Jeszcze tragedii nie ma.. ale lada moment (  jutro ?? )  będzie    Zrobi w nodze dziurę taką jak miał ?    Nie ma pieniędzy na leczenie ... ( zawieźć go z powrotem  do Bogatyni  do zupełnego wyleczenia  najmniejszej ranki ? )  

 nie ma domu bez kotów ... mimo wielu apeli i próśb od miesięcy...??  Nie ma  wystarczającej kwoty  pieniędzy   na opłacenie zaległych faktur mimo wielu postów i zrzutek ...                                                                       Co  mamy robić ??      Dziadzio to słodki miziak... kocha człowieka, ale nie lubi innych kotów ... a my mamy ich na tymczasie po kilkanaście każda...   Uśpić go bo nie ma domu i pieniędzy ???   

Kochani Pomagacze ❤ ❤ ❤    Aby leczyć kolejne kociaki, trzeba zapłacić za wcześniejsze leczenia.
Kwota na zrzutce  może robić wrażenie... ale faktury, które co chwila odbieramy za leczenia Bezdomniaczków niestety robią wrażenie jeszcze wieksze... 😞Oto ostatnie , które dzięki Waszej pomocy mamy nadzieję uda się zapłacić tak, by nie przestano przyjmować w lecznicach chorych Bezdomniaczków .

Kwota do zapłaty 4683 zł

Leczonych było wiele Bezdomniaczków, w tym było kilka zabiegów i operacji, podano wiele leków,  jednak blisko połowę kwoty ostatniej faktury wygenerowł Dziadzio...
Dziadzio ... problemowy kotek... kotek chory na bezdomność...😞

Wielu z Was na pewno kojarzy kocurka w którego sprawie zwracałyśmy się do Was już dwukrotnie... zadając pytanie ... Co robić? Uśpić  czy ratować?

Co robić z chorymi Bezdomniaczkami, które nie są chore śmiertelnie?
Mogą wyzdrowieć i żyć w zdrowiu jeszcze długie lata, jednak trudno na początku leczenia przewidzieć jak długo będzie ono trwało ... i jakie będą ostateczne koszty.. .😞 Często sytuacja jest dynamiczna ... występują powikłania i wstępnie szacowany koszt zwiększa się nagle 2-3 x....😞    Tak właśnie zdarzyło się w przypadku tego kotka...           Dziadzio intensywnie leczony był 3 miesiące ..
Trudno znaleźć moment,  by powiedzieć dość... kosztował już 1000 zł...   i uśpić zwierzaka.. Uśpić  ze wzgledów finansowych... ?  Nie dlatego, że nie  można go wyleczyć.. ? 😕  Gdzie jest granica? Czy to jest 1000 zł... 1500... a może granicą jest 1700 zł ? 😕                                                        Kochani, prosimy o wsparcie...  Faktrury zaległe czekają... a  nowe,   chore  Bezdomniaczki każdego dnia  potrzebują leczenia 😕   Nie pozwólmy by zostały  bez pomocy ❤


Komentarze


 • Karolina - awatar

  Karolina

  04.09.18
  04.09.18

  Powodzenia!

 • Beata - awatar

  Beata

  30.08.18
  30.08.18

  Poszlo.

693 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Powodzenia! Zwierzeta wazniejsze od ludzi - awatar
Powodzenia! Zwierzeta wazniejsze od ludzi
10
Mariola Łyszczarz - awatar
Mariola Łyszczarz
20
Daniel i Bozenka - awatar
Daniel i Bozenka
50
Karolina - awatar
Karolina
50
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij