Zbiórka Wspieramy dzieci Bangladeszu - zdjęcie główne

Wspieramy dzieci Bangladeszu

2 020 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Katarzyna Piekarska - awatar

Katarzyna Piekarska

Organizator zbiórki

Jestem w Bangladesu w miasteczku Jessore gdzie wolontariusze prowadzą szkołę dla dzieci, których rodzice nie mogą opłacićlepszej szkoły. Dzięki pomocy finansowej którą już udało się zebrać szkoła otrzyma projektor oraz ekran. W wielu miejscach rozdawalismy paczki z żywnoscią.

PLANUJ DUŻO, ZACZNIJ MAŁYMI KROKAMI, DZIAŁAJ JUŻ TERAZ  

Nazywam się Małgorzata Vegh i wraz  z Katarzyną Piekarską wielokrotnie odwiedziłyśmy Indie. Obserwując życie ubogich ludzi, poruszył nas los dzieci żyjących w nędzy. Nawiązałyśmy kontak z fundacją zajmującą się edukacją oraz pomocą dzieciom na wsi. Ja Małgorzata zostałam zaproszona na seminarium organizacji harytatywnych gdzie spotkałam  S M AI Mahmuda, założycieal fundacji  Children`s Heaven z Bangladeszu. Fundacja działa na rzecz bezdomnych oraz ubogich dzieci. Zapoznałam się z zakresem działań organizacj w Bangladesz: pomoc dzieciom żyjącym na ulicy, edukacja dzieci nie uczęszczjących do szkoły z braku pieniędzy, organizowanie opieki medycznej, prowadzenie kawiarni z której dochód przeznaczono na wsparcie dla dzieci. 

W listopadzie 2018 roku udaję się do Bangladeszu aby osobiście wesprzeć Fundację i jej działania . Posiadam już zgromadzone własne środki na podróż i pobyt. Ja i Kasia prosimy o wsparcie naszych działań na rzecz dzieci Bangladeszu. 

S M AI Mahmud młody wolontariusz oraz założyciel fundacjii Children's Heaven. 

Children's Heven alapitoja.

Moje spotkanie z Mahmudem w Indiach na seminarium. A Mahmudal talalkoztom Indiaban.

Dwaj bengalczycy, Subho poeta z Indii, Mahmud aktywista z Bangladeszu, łaczy ich praca na rzecz bezdomnych i biednych dzieci. Ket bengali, Subho kolto Indiabol, Mahmud aktivista Bangladesbol, osszekoti oket, hogy dolgoznak a hajlektalonok es szegeny gyerekek reszere.

Idea Fundacji: PLANUJ DUŻO - ZACZNIJ MAŁYMI KROKAMI -DZIAŁAJ JUŻ

Fundacja jelszavak: SUKAT TERVEZ - KEZDJ KISS LEPESEKKEL - CZELEKEDJ MOST

Akcje które organizują lub patronują oraz biorą czynny udział wolontarjusze Fundacji. Podarunki dla dzieci z ulicy.

A Children's Heaven ahol onkentesek szerveznek vagy partfagolnok es aktivan reszt vesznek akciokban. Ajandekak az utca gyerekeknek.

Świąteczny posiłek przygotowany przez wolontariuszy Children s Heaven, dla tych którzy nie mogą świętować z powodu biedy.

Ünnepi ételek készített a Children s Heaven önkéntesek által, azok számára, akik nem tudnak ünnepelni szegénység miatt.

Aktualności


 • Katarzyna Piekarska - awatar

  Katarzyna Piekarska

  05.08.18
  05.08.18

  Niezależna Drużyno Harcerska (NDH) Siedlce ,jesteście wspaniali, dajecie piękny przykład empatii i solidarności z dziecmi w Bangladeszu. Dziekujemy serdecznie za wsparcie finansowe naszej akcji, organizatorki akcji Małgorzata Vegh oraz Katarzyna Piekarska. Independent Scouting Team (NDH) Siedlce are wonderful, you give a beautiful example of empathy and solidarity with children in Bangladesh. Thank you for the financial support of our action, the organizer of the campaign Małgorzata Vegh and Katarzyna Piekarska. Független csapatcserkészek (NDH) Siedlce, csodálatosak vagytok, gyönyörű példa az empátiára és szolidaritásra a gyermekekkel Bangladesben. Köszönjük tevékenységünk pénzügyi támogatását, a kampány szervezők.

  Zdjęcie aktualności 18 229

Komentarze


 • Agata Antoniszczak - awatar

  Agata Antoniszczak

  21.11.18
  21.11.18

  Wpłata od Stomatologów, którzy 30 lat temu skończyli studia na Warszawskiej Akademii Medycznej - w imieniu Komitetu Organizacyjnego XXX LECIA Agata Antoniszczak

 • Paweł Szybiak - awatar

  Paweł Szybiak

  12.11.18
  12.11.18

  Dusze tych dzieci wybrały sobie bardzo trudne wcielenia m.in. po to, byśmy my mogli dzielić się z nimi swoją miłością i dobrocią! Powodzenia!

  • Katarzyna Piekarska - awatar

   Katarzyna Piekarska - Organizator zbiórki

   13.11.18
   13.11.18

   Bardzo dziękujemy za okazane serce. Dzieci nigdy nie powinny doświadczać zła i opuszczenia. Pozdrawiam bardzo serdecznie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.08.18
  04.08.18

  Pozdrowienia od Niezależnej Drużyny Harcerskiej (NDH) Siedlce

  • Katarzyna Piekarska - awatar

   Katarzyna Piekarska - Organizator zbiórki

   04.11.18
   04.11.18

   Niezależna Drużyno Harcerska (NDH) Siedlce , jesteście wspaniali, dajecie piękny przykład empati i solidarności z dziecmi w Bangladeszu. Dziekujemy serdecznie , organizatorki akcji Małgorzata Vegh oraz Katarzyna Piekarska.

2 020 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Katarzyna Piekarska - awatar

Katarzyna Piekarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Maria Gurgul - awatar
Maria Gurgul
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Antoniszczak - awatar
Agata Antoniszczak
650
Paweł Szybiak - awatar
Paweł Szybiak
100
Paulina - awatar
Paulina
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Magdalena Spólna - awatar
Magdalena Spólna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
430

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij