Zbiórka Dla dzieci z Domaszkowa - miniaturka zdjęcia

Dla dzieci z Domaszkowa

Zbiórka Dla dzieci z Domaszkowa - zdjęcie główne

Dla dzieci z Domaszkowa

5 580 zł z 6 080 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać teraz
 
Beata Bilińska - awatar

Beata Bilińska

Organizator zbiórki

Na mini siłownię dla dzieci z Domu Dziecka w Domaszkowie

Ta zbiórka ma przynieść radość dzieciom z Domu Dziecka  w Domaszkowie, w woj. dolnośląskim.

Nazywam się Beata Bilińska. To drugi rok mojej współpracy (w ramach Akcji Wymarzony Prezent) z tą placówką. Dzieci z Domaszkowa marzą o dodatkowym miejscu wytchnienia od własnych problemów, skomplikowanej sytuacji rodzinnej i covidowej rzeczywistości.

Chcę im stworzyć i wyposażyć mini siłownię. Prezent ma być gotowy na Święta. 

W Domu wychowuje się 24-oro dzieci (w tym 20-tu chłopców) wieku 9-18 lat. Wychowankowie pochodzą z różnych środowisk. Nierzadko trafiają tu z bagażem bardzo negatywnych doświadczeń. Trudno im zaakceptować sytuację w jakiej się znaleźli i poradzić sobie z tęsknotą za domem. Od listopada b.r., z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne, wszystkie dzieci przebywają wyłącznie w placówce bądź na jej terenie. Prawdopodobnie większość z nich pozostanie w ośrodku także na święta.

Marzeniem dzieci jest mini siłownia. Pomysł gorąco popiera dyrekcja. Mogą pod nią udostępnić niewielką salę, która w tej chwili wygląda tak:

Co chcę kupić?

 • atlas jednostanowiskowy,
 • ławeczkę treningową,
 • 2 zestawy hantli,
 • taśmy, gumy rozciągliwe, uchwyt do pompek i maty,
 • zestawy kosmetyków dla 4 dziewczynek.

Domaszków jest wioską w gminie Międzylesie, w powiecie kłodzkim. Brak tu dużych firm, które można prosić o wsparcie. Okazjonalnie Dom Dziecka wspierają m.in. policjanci i ich rodziny.  Ograniczony budżet placówki nie starcza na takie zbytki jak drogi sprzęt sportowy.

Celem zbiórki jest zebranie 4400 zł. 

Będę wdzięczna za każdą najmniejszą wpłatę. Wierzę, że zakupiony sprzęt sportowy da chwile radości i wytchnienia tym dzieciom. Zmusi do wyjścia z pokoju i odłożenia telefonów.  Przyczyni się do integracji grupy i  będzie służyć przez lata.

Bardzo dziękuję za każdą przekazaną złotówkę. Będę wdzięczna za każdą formę promocji i przekazywanie informacji nt. zbiórki dalej.

Beata Bilińska


Więcej nt. dzieci z Domaszkowa na:

www.wymarzonyprezent.com.pl


Adres placówki:

Dom Dziecka

Ul. Międzyleska 15

57-522 Domaszków, woj. dolnośląskie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Beata Bilińska - awatar

  Beata Bilińska

  20.11.20
  20.11.20

  Drodzy Darczyńcy! W dn. 18.11 udało się nam zebrać 4400 zł. DZIĘKUJĘ !!! Zabieram się za zakupy wyposażenia mini siłowni! Jednocześnie pragnę zwiększyć cel zbiórki o kolejne 1680 zł , tj. 6080 zł razem, tak aby wszystkim dzieciakom kupić zestawy kosmetyków (szampony, żele, dezodoranty oraz zestawy do makijażu i golenia dla najstarszych). DZIĘKUJĘ za wsparcie! I proszę o troszkę więcej. Może zbyt śmiało ale to mogą być naprawdę dobre święta dla tych dzieci. Pomimo wszystko! Beata Bilińska

5 580 zł z 6 080 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać teraz
 
Beata Bilińska - awatar

Beata Bilińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Julia Żywicka - awatar
Julia Żywicka
100
rtrt - awatar
rtrt
100
Marta - awatar
Marta
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Darek - awatar
Darek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij