Nasze serce dla dzieci z Filipin

52 727 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 416 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Metel - awatar

Dariusz Metel

Organizator zbiórki

Twoje  serce dla dzieci z Filipin

 Witam Was kochani ponownie! To już czwarta akcja pomocy dzieciom z cmentarza w Manili na Filipinach, czyli " Twoje serce dla dzieci z Filipin " Zeszłoroczna III akcja zakończyła się ogromnym sukcesem.  Podczas niej udało się nam zebrać aż 36800 zł . Większą jej część przeznaczyliśmy na zakup produktów niezbędnych w życiu codziennym mieszkańców cmentarza w Manili Wraz z przyjaciółmi przygotowaliśmy paczki dla 30 rodzin . Znalazły się tam między innymi materace  do spania , klapki każda z rodzin otrzymała 25 kg ryżu , przekazaliśmy podstawowe środki higieniczne   oraz artykuły spożywcze .

Za pozostałą część zebranych środków udało się nam odremontować bibliotekę na maleńkiej wyspie Consolation  niedaleko Siargao .Ale to nie wszystko . Dzięki zgromadzonym funduszom Mogliśmy ją wyposażyć w nowe regały stoły maty , pomoce dydaktyczne . zresztą sami zobaczcie jak wyglądała wcześniej biblioteka a jak wygląda teraz :

Co najważniejsze kupiliśmy książki w języku angielskim które na Filipinach są naprawdę bardzo drogie . Zorganizowaliśmy także turniej koszykówki dla dzieci  były medale z Polski koszulki z naszym Logo i puchary .

Kochani długo myślałem czy by nie zorganizować  po raz kolejny . Jak wiecie nie łatwo jest prosić o wsparcie tym bardziej że bieda nie zna granic dosięga ludzi wszędzie . Jednak wiem że , jedną z najważniejszych rzeczy które możną zrobić na tej ziemi jest poinformowanie innych ludzi , że nie są  sami .Tym razem chciałbym pomóc następnym 30 rodzinom z cmentarza .Ogrom biedy w tym miejscu może naprawdę przerazić . Akcja będzie podobno do tej III . Mam taką cichą nadzieje że jeśli hojność Wasze będzie porównywalna z poprzednią to może uda się jeszcze pomóc dzieciom z innej wyspy poprzez wyremontowanie i doposażenie   kolejnej biblioteki . Co wy na to kochani ? Liczę na Wasze dobre serca i na każdą przelaną złotówkę .Bardzo Was proszę o wsparcie tego projektu .W tym przypadku potrzeba niewiele aby zrobić aby zrobić naprawdę dobre rzeczy . Zbiórkę planuję zakończyć jesienią 2021 tak więc czasu mamy bardzo dużo 

Pomóżmy bo nie ma takiej biedy na świecie aby nie podzielić się z inną biedą i nie wystarczy być najlepszym na świecie trzeba być najlepszym dla świata .Ludzie cierpią na świecie  tym bardziej, im mniej o nich pamiętamy   i im rzadziej opowiadamy ich historię .

W razie pytań proszę o kontakt :

Dariusz Metel 

e mail [email protected]

Facebook  www.facebook.com/neronek 

blog http//neronek/geoblog.pl/

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dariusz Metel - awatar

  Dariusz Metel

  03.02.21
  03.02.21

  Witam Wszystkich ponownie! Jak wiecie Kochani nasza czwarta akcja pomocy dzieciom z cmentarza w Manili na Filipinach, czyli „ Twoje serce dla dzieci z Filipin " miała mieć swój finał na wiosnę br. Jednak z uwagi na panującą na świcie sytuację Covid-19 oraz zamknięte na turystów Filipiny nie możliwe jest jej zakończenie w planowanym czasie. Dlatego wstępnie będę chciał, aby jej kulminacja dobiegła na jesień tego roku ( Wrzesień ) Mimo to akcja nie zostaje zawieszona ani przerwana. ❤ Wręcz przeciwnie, będzie to okazja do zwiększonej mobilizacji w zbiórce m.in. poprzez nowe aukcje Licytacje Twoje Serce dla dzieci z Filipin , https://pomagam.pl/dziecizfilipin ❤ Przypominam, że Nasza akcja to głównie pomoc dzieciom z cmentarza w Manili, ale również budowa stołówki szkolnej na wyspie Catanduanes w szkole Puraran Elementary School Jak Wiecie pod koniec ubiegłego roku, to właśnie tam przeszedł tajfun o niesłychanej mocy, niosąc ze sobą ogromne spustoszenie. Całe szczęście, że rozpoczęta budowa stołówki nie odniosła żadnych poważnych uszkodzeń, a to dzięki temu, że mury budynki zbudowane są z betonowych pustaków. Prace dalej trwają, a my będziemy je dalej wspierać poprzez zbiórkę środków na ten cel, nie zapominając oczywiście o dzieciach z cmentarza ❤❤❤ Dziękuję Wszystkim Ofiarodawcom i proszę Nowych o Wsparcie Naszej akcji ❤ Pomóż nam pomagać , bo pomaganie to moc , niech ta moc będzie z nami zawsze 💪💪💪 https://pomagam.pl/dziecizfilipin ❤ ---------------------------------------------------------- Hello again! As many of you know our charity action was supposed to take place this Easter. Unfortunately, because of the Covid-19 and borders closure we cannot make it work during this Spring. But no worries, it is not cancelled. We have managed to change the date and move the event from Spring to the Autumn 2021 ( September ) We have a hope that during that time Philippines will open on tourists, because of the weather (during this period is really rainy there so not many people want to come and visit). Because of that we will have more time to collect more money for the action and we will give you more opportunities to win in the auctions Licytacje Twoje Serce dla dzieci z Filipin https://pomagam.pl/dziecizfilipin I only want to remind you, that our action was created to help the children from Manila cemetry but this year we are also donating the money to build the school canteen on Catanduanes island Puraran Elementary School . As you know at the end of a last year, on this island, was a typhoon which destroyed most of the island. Fortunately for us our canteen wasn't damaged by it. The works to build it all are still going on and we will still support it financially. Obviously, we cannot forget about children from the cemetry. That is why, we would like to thank you all for your love and support, and we are hoping that you still will be able to support our action. Love from, Metel Dariusz https://pomagam.pl/dziecizfilipin ❤

  Zdjęcie aktualizacji 62 604

Komentarze


 • Tomasz Kowalski - awatar

  Tomasz Kowalski

  18.03.21
  18.03.21

  Pozdrawiam serdecznie z Wysp Owczych!!!!!

  • Dariusz Metel - awatar

   Dariusz Metel - Organizator zbiórki

   19.03.21
   19.03.21

   Pozdrawiam Tomek SALAMAT przyjacielu

 • Tomasz Kowalski - awatar

  Tomasz Kowalski

  18.03.21
  18.03.21

  Pomagajmy

  • Dariusz Metel - awatar

   Dariusz Metel - Organizator zbiórki

   18.03.21
   18.03.21

   Salamat przyjacielu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.02.21
  18.02.21

  ;)

  • Dariusz Metel - awatar

   Dariusz Metel - Organizator zbiórki

   19.02.21
   19.02.21

   dziękujemy Marcin

 • Tomek - awatar

  Tomek

  17.02.21
  17.02.21

  poszło na fb :)

  • Dariusz Metel - awatar

   Dariusz Metel - Organizator zbiórki

   19.02.21
   19.02.21

   salamat Tomek

 • Marlena licytacje dla dzieci z Filipin - awatar

  Marlena licytacje dla dzieci z Filipin

  10.11.20
  10.11.20

  Licytacje dla dzieci z Filipin, zaparzacz do kawy.

52 727 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 416 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Metel - awatar

Dariusz Metel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 416

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bartrosz Hajdukiewicz - awatar
Bartrosz Hajdukiewicz
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin Tretalski - awatar
Marcin Tretalski
50
Czudec - awatar
Czudec
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewa i Jan - awatar
Ewa i Jan
200
Ania Ban - awatar
Ania Ban
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij