Nasze serce dla dzieci z Filipin

55 450 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 442 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Metel - awatar

Dariusz Metel

Organizator zbiórki

Twoje  serce dla dzieci z Filipin

 Witam Was kochani ponownie! To już czwarta akcja pomocy dzieciom z cmentarza w Manili na Filipinach, czyli " Twoje serce dla dzieci z Filipin " Zeszłoroczna III akcja zakończyła się ogromnym sukcesem.  Podczas niej udało się nam zebrać aż 36800 zł . Większą jej część przeznaczyliśmy na zakup produktów niezbędnych w życiu codziennym mieszkańców cmentarza w Manili Wraz z przyjaciółmi przygotowaliśmy paczki dla 30 rodzin . Znalazły się tam między innymi materace  do spania , klapki każda z rodzin otrzymała 25 kg ryżu , przekazaliśmy podstawowe środki higieniczne   oraz artykuły spożywcze .

Za pozostałą część zebranych środków udało się nam odremontować bibliotekę na maleńkiej wyspie Consolation  niedaleko Siargao .Ale to nie wszystko . Dzięki zgromadzonym funduszom Mogliśmy ją wyposażyć w nowe regały stoły maty , pomoce dydaktyczne . zresztą sami zobaczcie jak wyglądała wcześniej biblioteka a jak wygląda teraz :

Co najważniejsze kupiliśmy książki w języku angielskim które na Filipinach są naprawdę bardzo drogie . Zorganizowaliśmy także turniej koszykówki dla dzieci  były medale z Polski koszulki z naszym Logo i puchary .

Kochani długo myślałem czy by nie zorganizować  po raz kolejny . Jak wiecie nie łatwo jest prosić o wsparcie tym bardziej że bieda nie zna granic dosięga ludzi wszędzie . Jednak wiem że , jedną z najważniejszych rzeczy które możną zrobić na tej ziemi jest poinformowanie innych ludzi , że nie są  sami .Tym razem chciałbym pomóc następnym 30 rodzinom z cmentarza .Ogrom biedy w tym miejscu może naprawdę przerazić . Akcja będzie podobno do tej III . Mam taką cichą nadzieje że jeśli hojność Wasze będzie porównywalna z poprzednią to może uda się jeszcze pomóc dzieciom z innej wyspy poprzez wyremontowanie i doposażenie   kolejnej biblioteki . Co wy na to kochani ? Liczę na Wasze dobre serca i na każdą przelaną złotówkę .Bardzo Was proszę o wsparcie tego projektu .W tym przypadku potrzeba niewiele aby zrobić aby zrobić naprawdę dobre rzeczy . Zbiórkę planuję zakończyć jesienią 2021 tak więc czasu mamy bardzo dużo 

Pomóżmy bo nie ma takiej biedy na świecie aby nie podzielić się z inną biedą i nie wystarczy być najlepszym na świecie trzeba być najlepszym dla świata .Ludzie cierpią na świecie  tym bardziej, im mniej o nich pamiętamy   i im rzadziej opowiadamy ich historię .

W razie pytań proszę o kontakt :

Dariusz Metel 

e mail [email protected]

Facebook  www.facebook.com/neronek 

blog http//neronek/geoblog.pl/

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dariusz Metel - awatar

  Dariusz Metel

  14.09.21
  14.09.21

  Pandemia nie daje za wygrana na dziś ( sierpień ) na 106 mln Filipińczyków zaszczepionych druga dawka jest 8 % , dla turystów Filipiny nadal zamknięte . No cóż my działamy dalej wierząc że w końcu ruszymy z pomocą , na dziś stołówka w szkole dostał wylewkę na podłogę a więc dobra wiadomość , zapraszam wszystkich także do naszych licytacji dużo fajnych rzeczy można wygrać : #LicytacjeTwoejsercedladziecizFilipin wszystkim dziękujemy za pomoc SALAMAT przyjaciele

  Zdjęcie aktualizacji 74 503

Komentarze


 • Lucyna Iwanowicz - awatar

  Lucyna Iwanowicz

  12.09.21
  12.09.21

  Pieniążki za wylicytowaną książkę...Niechaj dadzą dużo dobra dzieciom :)

  • Dariusz Metel - awatar

   Dariusz Metel - Organizator zbiórki

   13.09.21
   13.09.21

   dziękujemy Lucyna i mocno ściskamy

 • Tomasz Kowalski - awatar

  Tomasz Kowalski

  04.07.21
  04.07.21

  Pomagamy razem i nie przestaniemy

  • Dariusz Metel - awatar

   Dariusz Metel - Organizator zbiórki

   14.09.21
   14.09.21

   Dziękujemy SALAMAT przyjacielu

 • Tomasz Kowalski - awatar

  Tomasz Kowalski

  18.03.21
  18.03.21

  Pozdrawiam serdecznie z Wysp Owczych!!!!!

  • Dariusz Metel - awatar

   Dariusz Metel - Organizator zbiórki

   19.03.21
   19.03.21

   Pozdrawiam Tomek SALAMAT przyjacielu

 • Tomasz Kowalski - awatar

  Tomasz Kowalski

  18.03.21
  18.03.21

  Pomagajmy

  • Dariusz Metel - awatar

   Dariusz Metel - Organizator zbiórki

   18.03.21
   18.03.21

   Salamat przyjacielu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.02.21
  18.02.21

  ;)

  • Dariusz Metel - awatar

   Dariusz Metel - Organizator zbiórki

   19.02.21
   19.02.21

   dziękujemy Marcin

55 450 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 442 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Metel - awatar

Dariusz Metel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 442

Radosław Wollenszleger - awatar
Radosław Wollenszleger
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr - awatar
Piotr
50
Irek Kapler - awatar
Irek Kapler
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Donnalyn Meneses Bernal - awatar
Donnalyn Meneses Bernal
100
Dariusz - awatar
Dariusz
50
Barbara Janik - awatar
Barbara Janik
20
Adam Sadowski - awatar
Adam Sadowski
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij