Zbiórka Dla dzieci z Promyka - miniaturka zdjęcia

Dla dzieci z Promyka

Zbiórka Dla dzieci z Promyka - zdjęcie główne

Dla dzieci z Promyka

4 170 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 
Beata Bilińska - awatar

Beata Bilińska

Organizator zbiórki

Na stoły i krzesła dla dzieci ze świetlicy środowiskowej „Promyk”

„Najważniejszy jest posiłek, z pustym brzuchem nie ma odrabiania lekcji i żadnej pracy.” Mówią panie ze świetlicy środowiskowej „Promyk” w Lidzbarku Warmińskim.

I chociaż cieszą się z pięknej sali w nowej lokalizacji (nareszcie!),  to jednak jak pracować z dziećmi bez stołów i krzeseł? I jak im bezpiecznie podać kanapki i herbatę, bo pytania:  „Proszę Pani czy jest coś do jedzenia?” są więcej niż pewne.

Nazywam się Beata Bilińska, i od 10 lat, koordynując Akcję Wymarzony Prezent, staram się wspierać  dzieciaki z „Promyka”.

Zbieram na 2 rozkładane stoły (160x80 cm) oraz 12 składanych krzeseł. Marzeniem podopiecznych „Promyka”, które także chcę zrealizować, jest stół do piłkarzyków. Cel zbiórki to 3000 zł.

Środowiskowy Ośrodek Profilaktyczno-Terapeutyczny „Promyk” już od 30 lat wspiera dzieci w wieku szkolnym, z rodzin niewydolnych wychowawczo, niepełnych, zagrożonych alkoholizmem czy ubóstwem. To jedyne takie miejsce w Lidzbarku Warmińskim. Obecnie ma 30-oro podopiecznych.

Świetlica działa w dni powszednie, w godzinach 15:00-19:00. Dzieci korzystają tu z zajęć wyrównawczych, muzycznych, plastycznych i sportowych. Realizowany jest program rozwiązywania konfliktów i profilaktyki agresji. Podopieczni dostają uwagę i opiekę, wzmacniają samoocenę, która często jest zaniżona. Uczą się jak odreagowywać napięcia, kończyć rozpoczęte prace, jak współpracować i działać na rzecz grupy, a także jak dążyć do zamierzonego celu.

Świetlicę prowadzi organizacja non-profit - Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi. Środki na prowadzenie „Promyka”  pozyskiwane są m.in. z konkursów dla ngo.

„Promyk” potrzebuje podstawowych sprzętów aby dalej realizować swoje działania. Stąd zbiórka na stoły i krzesła. Te widoczne na zdjęciu nie są dobre dla dzieci – wymuszają nieprawidłową postawę, są niewygodne, trudno je sprzątnąć przy zajęciach ruchowych. Oddzielną prośbą dzieci z „Promyka” jest stół do piłkarzyków. Mam ogromną nadzieję, że ta zbiórka pomoże mi spełnić marzenia całej Promykowej społeczności.

Będę wdzięczna za każdą złotówkę i każdą formę promocji i wsparcia dla tych dzieci i ich oddanych nauczycieli.

Beata Bilińska


Więcej nt. dzieci z Lidzbarka Warmińskiego na:

www.wymarzonyprezent.com.pl


Adres ośrodka:

Środowiskowy Ośrodek Profilaktyczno- Terapeutyczny „Promyk”

 ul. Konstytucji 3 Maja 14 A/16 A

11-100 Lidzbark Warmiński

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Beata Bilińska - awatar

  Beata Bilińska

  24.11.20
  24.11.20

  Drodzy Darczyńcy, 2 rozkładane stoły, o które prosili wychowawcy z "Promyka", są już w Lidzbarku. Dziękuję! To wszystko dzięki Wam!

  Zdjęcie aktualizacji 58 665

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.11.20
  23.11.20

  Pani Agnieszko! Przepraszam, że tylko tyle.

4 170 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 
Beata Bilińska - awatar

Beata Bilińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Błażej Wlazło - awatar
Błażej Wlazło
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Bilinska - awatar
Agnieszka Bilinska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ku pamieci Taty martyna - awatar
Ku pamieci Taty martyna
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Rodzina Ogiela - awatar
Rodzina Ogiela
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij