Zbiórka Podziel się Świętami II - zdjęcie główne

Podziel się Świętami II

3 460 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Po pierwszej oficjalnej edycji akcji "Podziel się Świętami" mamy już pewność, że potrzeby osób w kryzysie bezdomności i osób samotnych są ogromne.

Byliśmy przygotowani na to, że w grudniu pomożemy kilkudziesięciu osobom. Tymczasem przyszło około 150 potrzebujących!

Posiłki oraz paczki z ubraniami i żywnością rozeszły się w mgnieniu oka!

Atmosfera była wspaniała.

Było gwarnie i pracowicie - co widać na zdjęciach.

Chcemy by nasza pomoc w okolicach Świąt stała się tradycją. 

W związku z czym nie pozostawimy osób w kryzysie bezdomności oraz osób samotnych bez wsparcia także teraz w czasie Wielkanocy. 

Uruchamiamy drugą zbiórkę, której celem jest zakupienie i wydanie potrzebującym gorących posiłków oraz darów w postaci paczek żywnościowych oraz odzieży.

Tym razem w Wielką Sobotę!

Kolejny raz podkreślamy - nie jesteśmy tu by kogoś oceniać, jesteśmy żeby pomagać. Bliskie nam są słowa ojca Fabiana Kaltbacha:

”Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności.”

W grudniu zalała nas ogromna fala dobroci i wsparcia, którą przekazaliśmy najbardziej potrzebującym.

Liczymy na Was i tym razem!

Możecie wesprzeć akcję "Podziel się Świętami":

- wpłacając środki na zbiórkę,

- przekazując nam wsparcie rzeczowe (koce, śpiwory, odzież, bieliznę, środki higieniczne, konserwy, słodycze itp.),

- zostając wolontariuszem.


Święta to wyjątkowy czas! 

Pomóż nam robić dobro!

Ewentualne nadwyżki finansowe, pozostaną przekazane na cele statutowe Fundacji Stacja6.


Bądźmy w kontakcie:

tel. 509 833 335

mail: [email protected]

https://stacja6.pl/


3 460 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Marek Nowakowski - awatar
Marek Nowakowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
FUNDACJA STACJA 6 - awatar
FUNDACJA STACJA 6
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Marek - awatar
Marek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij