Zbiórka Mała Julia i jej walka o życie - zdjęcie główne

Mała Julia i jej walka o życie

45 284 zł  z 54 000 zł (Cel)
Wpłaciło 999 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Julia urodziła się w 38 tygodniu ciąży jako hipotrofik  - ważyła zaledwie 2 kg. Jako młodzi rodzice chcieliśmy wierzyć, ze to będzie jej jedyny problem. Niestety, szybko okazało się, że w organizmie Julci nie utrzymuje się i gwałtownie spada wapń, co prowadzi do drgawek jej maleńkiego ciałka. Córeczka musi co jakiś czas dostawać wlewy dożylne by organizm mógł funkcjonować.

Oprócz tego nerki Julci też nie pracują prawidłowo (obie nerki są po jednej stronie). Przez wlewy z wapnia robią się na nich złogi. Julcia genetycznie ma również stwierdzoną trisomię chromosomu 1.

Ale największym wrogiem naszej córeczki jest ciężki niedobór odporności. Julia już dwa razy przeszła zakażenie krwi, a my robimy wszystko, by nie doszło do trzeciego...

Julia ma prawie 5 miesięcy a jedyne miejsce jakie zna to sterylna izolatka szpitalna w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, w której musi przebywać by nie złapać infekcji.  Bym mogła być z córeczką , nie mogę mieć nawet kataru a na sali z nią muszę przebywać w fartuchu i maseczce, bo każda bakteria jest dla niej zagrożeniem. 

Jedynym ratunkiem jest przeszczep szpiku kostnego na który czekamy. Julia dwa razy w tygodniu ma robione mnóstwo badań co wiąże się niestety z częstym przetaczaniem krwi. Nasze życie cały czas toczy się w szpitalu.

Przed nami długi proces leczenia Julci. Po przeszczepie szpiku czeka nas wzmożona rehabilitacja, częste wizyty w szpitalach, mnóstwo badań i leków. Julia jest bardzo dzielna, a my, jej rodzice musimy zrobić wszystko by nasze jedyne dziecko miało szansę na szczęśliwe dzieciństwo jak inne dzieci. 

Już dziś wiemy, że leczenie Juli po przeszczepie szpiku kostnego będzie kosztowne, dlatego zwracamy się do Was, ludzi o wielkich sercach, z prośbą o pomoc dla naszej Córeczki. Pomóżcie Julci wyzdrowieć i cieszyć się normalnym dzieciństwem.

Rodzice Julki

Fundacja „Bo w nas jest moc” prowadzi zbiórkę funduszy na pokrycie kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją Julki. 

Wierzymy, że na świecie są ludzie, którzy nie pozostaną obojętni na los małej Juleczki. Prosimy, przyłącz się do walki o zdrowie dziecka...

Zbiórka zweryfikowana i potwierdzona przez Fundację „Bo w nas jest moc”  

Za każdą pomoc bardzo DZIĘKUJEMY !!!!    


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.08.21
  15.08.21

  Trzymam kciuki🥰 dużo zdrówka ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.21
  16.07.21

  Życzę dużo zdrowia dla córeczki.

 • Berzynska - awatar

  Berzynska

  15.07.21
  15.07.21

  Julia❣️Dużo siły Maleństwo

 • Doris - awatar

  Doris

  15.07.21
  15.07.21

  Trzymaj się Maleńka! Wszystko będzie dobrze! Będziesz zdrowa i silna, zobaczysz!! Dużo siły i wytrwałości dla Rodziców! Tak jak napisałam, będzie dobrze!!

 • Lilu - awatar

  Lilu

  14.07.21
  14.07.21

  Trzymaj się Maleństwo, niech Święty Archanioł Rafael otoczy Cię opieką i obdarzy łaską zdrowia.

45 284 zł  z 54 000 zł (Cel)
Wpłaciło 999 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 999

Dolatowska Iwona - awatar
Dolatowska Iwona
10
Mariola - awatar
Mariola
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Wiktoria Hamera - awatar
Wiktoria Hamera
10
Karolina Nowicka buciki nike - awatar
Karolina Nowicka buciki nike
20
Sabina - awatar
Sabina
20
Licytacja - awatar
Licytacja
20
Barbara Szymonek - książka Najsmutniejsze dziecko - awatar
Barbara Szymonek - książka Najsmutniejsze dziecko
15
Łukasz - awatar
Łukasz
464

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij