Zbiórka Pomóż oseskom dzikich zwierząt - zdjęcie główne

Pomóż oseskom dzikich zwierząt

10 625 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 319 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Jeżurkowo Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Skierdach pod Warszawą istnieje od ponad 6 lat. Jak sama nazwa wskazuje zajmuje się ratowaniem i rehabilitacją jeży, które po żmudnym procesie leczenia wypuszczane są na wolność. Od początku swego istnienia Jeżurkowo funkcjonuje wyłącznie dzięki darowiznom prywatnych osób. Jednak w ostatnim czasie liczba zwierząt potrzebujących pomocy rośnie tak gwałtownie, że darowizny nie nadążają za potrzebami. Późna wiosna i lato to okres narodzin. Od połowy maja do ośrodka przyjeżdżają głównie osierocone oseski, w 2016 roku było ich 80, a w tym będzie pewnie więcej. 

Jeżątka, które trafiają do ośrodka mają po kilka dni, z reguły jeszcze nie widzą.  Wymagają całodobowej, specjalistycznej opieki. Tylko w ten sposób mają szansę na przeżycie i cieszenie się wolnością, kiedy dorosną.

W ostatnich tygodniach, ku zdumieniu opiekunów w ośrodku, przywieziono oseski innych gatunków.
I chociaż Jeżurkowo specjalizuje się w jeżach, każdy mały ssak otrzyma pomoc niezależnie od sytuacji finansowej ośrodka. A ta jest bardzo trudna. Ośrodek ma permanentny debet na koncie. Prosimy o wsparcie dla osesków dzikich zwierząt. Każda darowizna to szansa na kolejne uratowane istnienie.

Komentarze


 • Martyna, Bogusia, Ania - awatar

  Martyna, Bogusia, Ania

  15.07.2017
  15.07.2017

  Jesteście wspaniali! Kibicujemy Wam i życzymy wszystkiego najlepszego!

 • Ben M. - awatar

  Ben M.

  15.07.2017
  15.07.2017

  Porcja lodów, frytek, jeden hamburger mniej - to pomoc dla tych maleństw. Pomóż.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.2017
  14.07.2017

  Trzymamy kciuki za wszystkie maleństwa!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.07.2017
  13.07.2017

  Wszyscy którzy kochają zwierzęta niech odmówią sobie jednego smakołyka i przekażą te pieniążki dla zwierzątek.

 • Kalea_Kini - awatar

  Kalea_Kini

  09.07.2017
  09.07.2017

  Zdrówka Oseskom <3 :)

  • Fundacja Primum - awatar

   Fundacja Primum - Organizator zbiórki

   13.07.2017
   13.07.2017

   Dziękujemy!

10 625 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 319 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 319

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ela Pułapa - awatar
Ela Pułapa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Angelika - awatar
Angelika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Liliana - awatar
Liliana
50
Tomasz - awatar
Tomasz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij