Zbiórka Pomóż oseskom dzikich zwierząt - zdjęcie główne

Pomóż oseskom dzikich zwierząt

10 625 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 319 osób
Zbiórka zakończona
 

Jeżurkowo Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Skierdach pod Warszawą istnieje od ponad 6 lat. Jak sama nazwa wskazuje zajmuje się ratowaniem i rehabilitacją jeży, które po żmudnym procesie leczenia wypuszczane są na wolność. Od początku swego istnienia Jeżurkowo funkcjonuje wyłącznie dzięki darowiznom prywatnych osób. Jednak w ostatnim czasie liczba zwierząt potrzebujących pomocy rośnie tak gwałtownie, że darowizny nie nadążają za potrzebami. Późna wiosna i lato to okres narodzin. Od połowy maja do ośrodka przyjeżdżają głównie osierocone oseski, w 2016 roku było ich 80, a w tym będzie pewnie więcej. 

Jeżątka, które trafiają do ośrodka mają po kilka dni, z reguły jeszcze nie widzą.  Wymagają całodobowej, specjalistycznej opieki. Tylko w ten sposób mają szansę na przeżycie i cieszenie się wolnością, kiedy dorosną.

W ostatnich tygodniach, ku zdumieniu opiekunów w ośrodku, przywieziono oseski innych gatunków.
I chociaż Jeżurkowo specjalizuje się w jeżach, każdy mały ssak otrzyma pomoc niezależnie od sytuacji finansowej ośrodka. A ta jest bardzo trudna. Ośrodek ma permanentny debet na koncie. Prosimy o wsparcie dla osesków dzikich zwierząt. Każda darowizna to szansa na kolejne uratowane istnienie.

Komentarze


 • Martyna, Bogusia, Ania - awatar

  Martyna, Bogusia, Ania

  15.07.17
  15.07.17

  Jesteście wspaniali! Kibicujemy Wam i życzymy wszystkiego najlepszego!

 • Ben M. - awatar

  Ben M.

  15.07.17
  15.07.17

  Porcja lodów, frytek, jeden hamburger mniej - to pomoc dla tych maleństw. Pomóż.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.17
  14.07.17

  Trzymamy kciuki za wszystkie maleństwa!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.07.17
  13.07.17

  Wszyscy którzy kochają zwierzęta niech odmówią sobie jednego smakołyka i przekażą te pieniążki dla zwierzątek.

 • Kalea_Kini - awatar

  Kalea_Kini

  09.07.17
  09.07.17

  Zdrówka Oseskom <3 :)

  • Fundacja Primum - awatar

   Fundacja Primum - Organizator zbiórki

   13.07.17
   13.07.17

   Dziękujemy!

10 625 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 319 osób
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 319

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ela Pułapa - awatar
Ela Pułapa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Angelika - awatar
Angelika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Liliana - awatar
Liliana
50
Tomasz - awatar
Tomasz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij