Zbiórka Na bezpieczny miesiąc dzikusów.. - zdjęcie główne

Na bezpieczny miesiąc dzikusów..

475 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Przed psami z giełdy Słomczyn jeszcze daleka droga. Ponad 10 tys. zł kosztów za NICZYJE psy, za te niewidzialne, dzikie od urodzenia lub zdziczałe po porzuceniu. 4 suki rodzące co cieczkę, 2 razy do roku = 40 SZCZENIAKÓW ROCZNIE (licząc 5 na miot). Tych szczeniaków nie ma, część była zagryzana, los innych jest nieznany...

Zabraliśmy wszystkie psy, teraz walczymy o ich socjalizację. Potrzebujemy Waszego wsparcia, bo koszty są ogromne, efekty powolne, ale niczego nie da się przyspieszyć. One potrzebują czasu i ogromu pracy, a to przekłada się na pieniądze, których nie mamy.

Wszystkie psy robią postępy, powoli się otwierają i zaczynają współpracować z człowiekiem. Jednak do tego potrzebny jest czas, a w przypadku 3 psów - PIENIĄDZE... dla nich nie udało nam się znaleźć domów tymczasowych, są w hotelikach.

Aria, Wiewióra i Parys - comiesięczne utrzymanie ich w hotelach to 1 300zł. Na grudzień mamy 160zł... PROSIMY O POMOC DLA DZIKUSÓW!

475 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna Kędziora - awatar
Joanna Kędziora
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
kabanta - awatar
kabanta
30
Alicja Piskorowska - awatar
Alicja Piskorowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Artur Fiodorow - awatar
Artur Fiodorow
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz Wawrzyniak - awatar
Tomasz Wawrzyniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij