Zbiórka Dżina gaśnie w schronisku - zdjęcie główne

Dżina gaśnie w schronisku

1 700 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Magdalena M. - awatar

Magdalena M.

Organizator zbiórki

Dżina po 12 latach oddana do schroniska

Po 12 latach wiernej służby swojemu panu Dżina została oddana do schroniska w Pile. Powód? narodziny drugiego dziecka. 

Dziewięć długich miesięcy spędziła w budzie cierpiąc skwar, mróz, samotność. Teraz ma szanse na dom - chcemy ją wyciągnąć, ale przez ten długi czas w warunkach schroniska Dżina mocno podupadła na zdrowiu - ma problemy z trzustką, wątrobą oraz duży problem z tylnymi łapami. Jak się okazało to spondyloza. Dżina ma też niestety guza na wątrobie.

Chcielibyśmy od razu zrobić jej specjalistyczne badania, zapewnić specjalistyczną karmę niewykluczone, że będzie ona wymagała również tomografu co wiąże się z ogromnymi kosztami. Czy pomożecie nam wynagrodzić Dżinie to co ją spotkało?

Zdjęcie opisu zbiórki Dżina gaśnie w schronisku

Pomóżmy Dżinie!

Chcielibyśmy od razu zrobić jej specjalistyczne badania, zapewnić specjalistyczną karmę, a niewykluczone, że będzie potrzebowała również badania tomografem, co wiąże się z kolejnymi, ogromnymi kosztami.

Wspomóżcie nas w walce o zdrowie Dżiny, to jej jedyna szansa! Każda kwota będzie dla niej na wagę złota!

Czy pomożecie nam wynagrodzić Dżinie to co ją spotkało?

Zdjęcie opisu zbiórki Dżina gaśnie w schronisku

Aktualizacje


 • Magdalena M. - awatar

  Magdalena M.

  03.07.18
  03.07.18

  Dżina odeszła pod koniec czerwca w kochającej rodzinie - dzięki zebranym funduszom udało się leczyć Jej chore stawy, zakupić specjalny materac i zapewnić wymaganą w Jej diecie specjalistyczną karmę. W imieniu Rodziny Dżiny - Dziękuję..

  Zdjęcie aktualizacji 16 985

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  01.02.16
  01.02.16

  Dla Dżinki

  • Magdalena M. - awatar

   Magdalena M. - Organizator zbiórki

   02.02.16
   02.02.16

   Dziękujemy!!!!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  30.01.16
  30.01.16

  Niech zdrowieje!

  • Magdalena M. - awatar

   Magdalena M. - Organizator zbiórki

   31.01.16
   31.01.16

   Jezu .... OGROMNIE PANI DZIĘKUJĘ !!!

 • ewa - awatar

  ewa

  21.01.16
  21.01.16

  :)

  • Magdalena M. - awatar

   Magdalena M. - Organizator zbiórki

   22.01.16
   22.01.16

   Dziękujemy!!!

 • Ania - awatar

  Ania

  18.01.16
  18.01.16

  Damy radę :)

  • Magdalena M. - awatar

   Magdalena M. - Organizator zbiórki

   18.01.16
   18.01.16

   Pani Aniu ogromne podziękowania dla Pani od nas i Dżiny ♥

1 700 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Magdalena M. - awatar

Magdalena M.

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Ania - awatar
Ania
5
Beata - awatar
Beata
20
Sławomir - awatar
Sławomir
20
Marta - awatar
Marta
20
Ania - awatar
Ania
100
Jadwiga - awatar
Jadwiga
200
Agnieszka - awatar
Agnieszka
500
Anna - awatar
Anna
10
KD2012 - awatar
KD2012
5
Marcelina - awatar
Marcelina
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij