Zbiórka Odbudować wiarę i nadzieję - zdjęcie główne

Odbudować wiarę i nadzieję

3 632 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Hubert Józwiak - awatar

Hubert Józwiak

Organizator zbiórki

Dobrzy Ludzie!

W pożarze, który miał miejsce 21.01.2021 r. doszczętnie spłonął dom mojej cioci. Ta samotnie mieszkająca, starsza kobieta, straciła dosłownie wszystko. Tak naprawdę, nikt już nie wierzy, że dom będący wieloletnim azylem uda się odbudować, ale dobrze byłoby pomóc w zaspkojeniu bieżących potrzeb i zapewnieniu stabilizacji na najbliższe miesiące. Dlatego bardzo proszę o wpłacenie choćby symbolicznej złotówki, która być może przywróci tej osobie wiarę w życie, ludzi i w to, że nie jest z tym wszystkim sama.    

Poniżej link do artykułu opisującego tę dramatyczną historię:

https://www.ospslubice.pl/budynek-mieszkalny-w-plomieniach-2/?fbclid=IwAR2j-MK-ONkoiEHKdKL_3Fn4nwNNiGA7wnCh6oy83u3MEmUikmgndoowq_s

3 632 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Hubert Józwiak - awatar

Hubert Józwiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 59

Justyna - awatar
Justyna
20
ryba - awatar
ryba
50
Pracownicy Banku Spółdzielczego w Słubicach - awatar
Pracownicy Banku Spółdzielczego w Słubicach
250
misieksbc - awatar
misieksbc
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
29
Sebastian Tyczyński - awatar
Sebastian Tyczyński
100
Joanna U. - awatar
Joanna U.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij