Zbiórka BMW E60 POLAND dla Leona ! - zdjęcie główne

BMW E60 POLAND dla Leona !

7 520 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 197 osób
Paweł Godlewski - awatar

Paweł Godlewski

Organizator zbiórki


Synek naszego kolegi z grupy około końca czerwca tego roku przeszedł operacje roztrzepu wargi i podniebienia. Operacja powiodła się i została wykonana w Instytucie Matki i dziecka w Warszawie, jako że nasz klubowicz jest z bardzoo daleka, a dojazd na badanie to około 800km jednorazowej drogi, bardzo chemy pomóc na to by nie musiał sprzedawać swojego auta, tylko właśnie nim wozić synka na wszystkie zabiegi .

 Pieniązki są potrzebne na wizyty u prywatnych lekarzy.

Najdroższym i przede wszystkim najważniejszym jest zapłata za lasery zmniejszające bliznę by synek naszego klubowicza wrócił jak najszybciej do pełni zdrowia. Potrzebne są również wizyty u audiologa, ortodonty i logopedy, niestety koszt wykonania jednego zabiegu laserem jest duży (250-300zł), do tego ortodonta(150), audiolog oraz logopeda również po 150zl.

Nasz klubowicz chce dla synka jak najlepiej, dlatego my jako grupa BMW E60 POLAND, wspomóżmy kolegę !  Pamiętajmy że najgorsze w życiu każdego człowieka to obojętność ! nie bądźmy obojętni !  Pamiętajmy że w grupie jest siła ! Dzięki niej możemy zrobić wszystko ! 


Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane w całości (po odjęciu prowizji 7% z pomagam.pl) na leczenie Synka naszego kolegi, a my jako grupa zbierzmy się na kilka aut, po zakończeniu zbiórki, by wręczyć dla naszego kolegi pamiątkowe zdjęcie na tle naszych e60, wraz z napisaną kwotą jaką udało nam się zebrać na leczenie synka naszego klubowicza !  

"Człowiek jest wielki, nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma,lecz przez to czym dzieli się z innymi Paweł II 


Komentarze


 • Łukasz Wilkiewicz - awatar

  Łukasz Wilkiewicz

  27.09.17
  27.09.17

  Zdrowiej szybko

 • Marcin Sadlak - awatar

  Marcin Sadlak

  21.09.17
  21.09.17

  Niech rośnie duży i zdrowy !

 • Bartosz Gajda - awatar

  Bartosz Gajda

  20.09.17
  20.09.17

  Zdrowiej serduszko

 • Kamil Rydzewski - awatar

  Kamil Rydzewski

  19.09.17
  19.09.17

  Zdrowia

 • Mateusz Sobieraj - awatar

  Mateusz Sobieraj

  18.09.17
  18.09.17

  Zdrowia

7 520 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 197 osób
Paweł Godlewski - awatar

Paweł Godlewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 197

Przemysław Szakoła - awatar
Przemysław Szakoła
40
Łukasz Wilkiewicz - awatar
Łukasz Wilkiewicz
100
Łukasz Patyk - awatar
Łukasz Patyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
37
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Bartosz Dre - awatar
Bartosz Dre
14
Bartek Butkiewicz - awatar
Bartek Butkiewicz
1
Paweł Drążkiewicz - awatar
Paweł Drążkiewicz
10
Maciek Kamiński - awatar
Maciek Kamiński
25
Marcin Sadlak - awatar
Marcin Sadlak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij