Zbiórka BMW E60 POLAND dla Leona ! - zdjęcie główne

BMW E60 POLAND dla Leona !

7 520 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 197 osób
Paweł Godlewski - awatar

Paweł Godlewski

Organizator zbiórki


Synek naszego kolegi z grupy około końca czerwca tego roku przeszedł operacje roztrzepu wargi i podniebienia. Operacja powiodła się i została wykonana w Instytucie Matki i dziecka w Warszawie, jako że nasz klubowicz jest z bardzoo daleka, a dojazd na badanie to około 800km jednorazowej drogi, bardzo chemy pomóc na to by nie musiał sprzedawać swojego auta, tylko właśnie nim wozić synka na wszystkie zabiegi .

 Pieniązki są potrzebne na wizyty u prywatnych lekarzy.

Najdroższym i przede wszystkim najważniejszym jest zapłata za lasery zmniejszające bliznę by synek naszego klubowicza wrócił jak najszybciej do pełni zdrowia. Potrzebne są również wizyty u audiologa, ortodonty i logopedy, niestety koszt wykonania jednego zabiegu laserem jest duży (250-300zł), do tego ortodonta(150), audiolog oraz logopeda również po 150zl.

Nasz klubowicz chce dla synka jak najlepiej, dlatego my jako grupa BMW E60 POLAND, wspomóżmy kolegę !  Pamiętajmy że najgorsze w życiu każdego człowieka to obojętność ! nie bądźmy obojętni !  Pamiętajmy że w grupie jest siła ! Dzięki niej możemy zrobić wszystko ! 


Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane w całości (po odjęciu prowizji 7% z pomagam.pl) na leczenie Synka naszego kolegi, a my jako grupa zbierzmy się na kilka aut, po zakończeniu zbiórki, by wręczyć dla naszego kolegi pamiątkowe zdjęcie na tle naszych e60, wraz z napisaną kwotą jaką udało nam się zebrać na leczenie synka naszego klubowicza !  

"Człowiek jest wielki, nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma,lecz przez to czym dzieli się z innymi Paweł II 


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Łukasz Wilkiewicz - awatar

  Łukasz Wilkiewicz

  27.09.2017
  27.09.2017

  Zdrowiej szybko

 • Marcin Sadlak - awatar

  Marcin Sadlak

  21.09.2017
  21.09.2017

  Niech rośnie duży i zdrowy !

 • Bartosz Gajda - awatar

  Bartosz Gajda

  20.09.2017
  20.09.2017

  Zdrowiej serduszko

 • Kamil Rydzewski - awatar

  Kamil Rydzewski

  19.09.2017
  19.09.2017

  Zdrowia

 • Mateusz Sobieraj - awatar

  Mateusz Sobieraj

  18.09.2017
  18.09.2017

  Zdrowia

7 520 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 197 osób
Paweł Godlewski - awatar

Paweł Godlewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 197

Przemysław Szakoła - awatar
Przemysław Szakoła
40
Łukasz Wilkiewicz - awatar
Łukasz Wilkiewicz
100
Łukasz Patyk - awatar
Łukasz Patyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
37
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Bartosz Dre - awatar
Bartosz Dre
14
Bartek Butkiewicz - awatar
Bartek Butkiewicz
1
Paweł Drążkiewicz - awatar
Paweł Drążkiewicz
10
Maciek Kamiński - awatar
Maciek Kamiński
25
Marcin Sadlak - awatar
Marcin Sadlak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij