Zbiórka BMW E60 POLAND dla Leona ! - zdjęcie główne

BMW E60 POLAND dla Leona !

7 520 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 197 osób
Paweł Godlewski - awatar

Paweł Godlewski

Organizator zbiórki


Synek naszego kolegi z grupy około końca czerwca tego roku przeszedł operacje roztrzepu wargi i podniebienia. Operacja powiodła się i została wykonana w Instytucie Matki i dziecka w Warszawie, jako że nasz klubowicz jest z bardzoo daleka, a dojazd na badanie to około 800km jednorazowej drogi, bardzo chemy pomóc na to by nie musiał sprzedawać swojego auta, tylko właśnie nim wozić synka na wszystkie zabiegi .

 Pieniązki są potrzebne na wizyty u prywatnych lekarzy.

Najdroższym i przede wszystkim najważniejszym jest zapłata za lasery zmniejszające bliznę by synek naszego klubowicza wrócił jak najszybciej do pełni zdrowia. Potrzebne są również wizyty u audiologa, ortodonty i logopedy, niestety koszt wykonania jednego zabiegu laserem jest duży (250-300zł), do tego ortodonta(150), audiolog oraz logopeda również po 150zl.

Nasz klubowicz chce dla synka jak najlepiej, dlatego my jako grupa BMW E60 POLAND, wspomóżmy kolegę !  Pamiętajmy że najgorsze w życiu każdego człowieka to obojętność ! nie bądźmy obojętni !  Pamiętajmy że w grupie jest siła ! Dzięki niej możemy zrobić wszystko ! 


Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane w całości (po odjęciu prowizji 7% z pomagam.pl) na leczenie Synka naszego kolegi, a my jako grupa zbierzmy się na kilka aut, po zakończeniu zbiórki, by wręczyć dla naszego kolegi pamiątkowe zdjęcie na tle naszych e60, wraz z napisaną kwotą jaką udało nam się zebrać na leczenie synka naszego klubowicza !  

"Człowiek jest wielki, nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma,lecz przez to czym dzieli się z innymi Paweł II 


Komentarze


 • Łukasz Wilkiewicz - awatar

  Łukasz Wilkiewicz

  27.09.2017
  27.09.2017

  Zdrowiej szybko

 • Marcin Sadlak - awatar

  Marcin Sadlak

  21.09.2017
  21.09.2017

  Niech rośnie duży i zdrowy !

 • Bartosz Gajda - awatar

  Bartosz Gajda

  20.09.2017
  20.09.2017

  Zdrowiej serduszko

 • Kamil Rydzewski - awatar

  Kamil Rydzewski

  19.09.2017
  19.09.2017

  Zdrowia

 • Mateusz Sobieraj - awatar

  Mateusz Sobieraj

  18.09.2017
  18.09.2017

  Zdrowia

7 520 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 197 osób
Paweł Godlewski - awatar

Paweł Godlewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 197

Przemysław Szakoła - awatar
Przemysław Szakoła
40
Łukasz Wilkiewicz - awatar
Łukasz Wilkiewicz
100
Łukasz Patyk - awatar
Łukasz Patyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
37
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Bartosz Dre - awatar
Bartosz Dre
14
Bartek Butkiewicz - awatar
Bartek Butkiewicz
1
Paweł Drążkiewicz - awatar
Paweł Drążkiewicz
10
Maciek Kamiński - awatar
Maciek Kamiński
25
Marcin Sadlak - awatar
Marcin Sadlak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij