Zbiórka Razem odbudujmy spaloną GAJĘ - zdjęcie główne

Razem odbudujmy spaloną GAJĘ

56 463 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 340 osób
Ewa Turek - awatar

Ewa Turek

Organizator zbiórki

Pomóżmy Przemkowi odbudować spaloną "Gaję"!

GAJA, rodzinny sklep na Bielanach, przy ul. Gwiaździstej 29a. Rodzinny nie tylko dlatego, że prowadzi go rodzina - p. Mirka Mordarska z mężem oraz ich syn - Przemek Mordarski z żoną. GAJA to też symbol życzliwości, pomocy sąsiedzkiej, otwartości na potrzeby innych i ogromnej familiarnej społeczności, której członkami są mieszkańcy osiedla (i nie tylko). Przemek oddaje całe serce naszym maluchom, wpiera różne wydarzenia plenerowe przekazując dzieciom smakołyki, zapraszając alpaki, organizując atrakcje sportowe, itp. Zawsze można na niego liczyć, wiedzą o tym dobrze jego przyjaciele i sąsiedzi. Walcząc o zdrowie swojego synka nie zapominał o innych potrzebujących , dzieląc się darem życia podczas akcji krwiodawstwa, których był także aktywnym współorganizatorem.

Środa, 24 października 2023 r. pozostanie wielką traumą w pamięci Rodziny Przemka. Ich nowy, zaledwie pięcioletni pawilon handlowy stanął w ogniu i na oczach nas wszystkich - sąsiadów, zamienił się w pogorzelisko. GAJA, źródło  utrzymania i miejsce pracy przestaje istnieć. Spłonęło niemal wszystko - dach, urządzenia, sprzęt, towar. W miejscu GAI stoi jedynie szkielet osmalonych na zewnątrz i wypalonych w środku ścian... Przemek pozostał z ratami leasingowymi, fakturami do zapłacenia, obowiązkiem utrzymania rodziny i w końcu - ze świadomością, że musi dotrwać z Rodziną do dnia, kiedy GAJA ponownie przywita pierwszych klientów.

Jako przyjaciółka rodziny i mieszkanka osiedla bardzo proszę wszystkich - pomóżmy Przemkowi na początek podołać kosztom wywozu i utylizacji spalonego sprzętu, urządzeń i towaru. To ogromnie wysoki koszt. Wspólnie sprawmy, by kultowe weekendowe pytanie z naszej osiedlowej grupy na FB: "Czy GAJA jest dzisiaj otwarta?", znów budziło uśmiech na naszych twarzach :) ...

P.S. Przemek i jego Mama wyrażają zgodę na zbiórkę i deklarują pełną transparentność zainteresowanym darczyńcom, gotowi zapewnić wgląd w dokumentację wydatkowanych środków.

Komentarze


 • Ktosiek - awatar

  Ktosiek

  31.12.2023
  31.12.2023

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.11.2023
  15.11.2023

  Powodzenia!

 • Marta - awatar

  Marta

  09.11.2023
  09.11.2023

  Życzę dużo sił i wiary, że wszystko będzie dobrze ♥️

 • Asia i Piotr - awatar

  Asia i Piotr

  08.11.2023
  08.11.2023

  .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.10.2023
  31.10.2023

  Bardzo wierzymy, że Gaja niebawem zostanie odbudowana!

56 463 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 340 osób
Ewa Turek - awatar

Ewa Turek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 340

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Pomocni - awatar
Pomocni
200
Marcin Kaleński - awatar
Marcin Kaleński
500
Ktosiek - awatar
Ktosiek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anita Borkowska - awatar
Anita Borkowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij