Zbiórka Pomoc dla siostry Edilson - zdjęcie główne

Pomoc dla siostry Edilson

14 106 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 171 osób
Edineia Caris Lacerda Olechowski - awatar

Edineia Caris Lacerda Olechowski

Organizator zbiórki


Spróbujmy zebrać pieniądze dla młodszej siostry Edilsona Limy, który od połowy stycznia znajduje się w cieżkim stanie w szpitalu

w Zabrzu.

Maria Adelair Ribeiro de Lima mieszka w Brazyli, w Ponta Grossa i w obecnej chwili nie stać jej na zakup biletów lotniczych do Polski

jak i opłacenia z wyprzedzeniem wszystkich niezbędnych rachunków na czas jej nieobecności. Maria jest samotną matką wychowującą

niepełnosprawnego syna.

Jej młodszy brat Edilson, od blisko 30 lat mieszka i pracuje w Polsce jako tancerz i instruktor tańca zarówno w Warszawie jak i Krakowie.

Niespodziewanie zasłab po Nowy Roku i nastąpiło zatrzymanie akcji serca. Obecnie znajduje się na oddziale kardiologicznym

w stanie śpiączki farmakologicznej i jego stan jest poważny.

Edilson, poza gronem przyjaciół i znajomych nie posiada w Polsce żadnej rodziny.

Sama jestem Brazylijką, ktora przeszło tyle samo czasu co Edilson mieszka w Polsce i kocha ten kraj tak samo jak i on.

Wiem jak bardzo Polacy potrafią być choini i proszę was o pomoc.

Keco, jak go nazywają najbliżsi, jest ciepły, pogodnym człowiekiem o wielkim sercu! Przez tyle lat pomagał innym, teraz my pomóżmy mu i jego rodzinie!

Maria zgodziła się na zbiórki pieniężna.

Pomóżmy wspólnie Marii aby mogła zaopiekować się swoim bratem w tym ciężkim dla nich czasie!

Aktualizacje


 • Edineia Caris Lacerda Olechowski - awatar

  Edineia Caris Lacerda Olechowski

  07.02.2019
  07.02.2019

  Kochani! Z całego serca WAM dziękuję za wspaniałą pomoc 😀 Uzbieraliśmy wystarczającą kwotę, żeby Delinha mogła opłacić przelot, opiekę dla syna podczas jej nieobecności i wszystkie opłaty. Dziękuję WAM nie tylko z głębi swojego serca ale i w imieniu Delinhi, która bardzo się wzruszyła szczodrością, którą jej ofiarowaliście, jak i wszystkich przyjaciół Edka, którzy się zaangażowali w zbiórkę.
  Delinha odbiera w przyszłym tygodniu paszport i zaczniemy planować jej przylot do Polski!Jeszcze raz bardzo ale to bardzo WAM dziękuję! Jesteście cudowni! Jest MOC

Komentarze


 • Małgorzata Walczak - awatar

  Małgorzata Walczak

  06.02.2019
  06.02.2019

  Czy nie trzeba pomocy dla goldena Lindo ?

  • Edineia Caris Lacerda Olechowski - awatar

   Edineia Caris Lacerda Olechowski - Organizator zbiórki

   06.02.2019
   06.02.2019

   Witam serdecznie, spytam się😉😉

14 106 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 171 osób
Edineia Caris Lacerda Olechowski - awatar

Edineia Caris Lacerda Olechowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 171

Maja - awatar
Maja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mateusz Popielski - awatar
Mateusz Popielski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Tomasz Ridan - awatar
Tomasz Ridan
100
Sebastian - awatar
Sebastian
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij