Ogródki dla sierocińców

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Anna Hora Lis - awatar

Anna Hora Lis

Organizator zbiórki

FACE TO FACE WITHE THE WORLD - ORGANIZACJA EDUKACYJNA NA RZECZ DZIECI NA ŚWIECIE!

Kochani to już nasza kolejna zbiórka dla naszych podopiecznych w Afryce i Azji.

 

Tym razem rozpoczynamy akcję edukacyjną - zakładania ogródków przydomowych dla naszych ośrodków, edukujemy jak radzić sobie w życiu poprzez własne uprawy i hodowlę - szczególnie w krajach dotkniętych kryzysem głodowym. 

Tak niewiele potrzeba by dzieci nie glodowały..


Obecne współpracujemy z 26 państwami świata i mamy pod opieką 78 ośrodków zajmujących się dziećmi porzuconymi. Udaje nam się dzięki programom edukacyjnym walczyć z analfabetyzmem, bezdomnością jak i kryzysem glodowym.

1000 zł. wystarczy na założenie 5 profesjonalnych ogródków dla naszych najbiedniejszych sierocińców. Zadecyduj czy nam pomożesz i dołączysz do nas!

Aktualizacje


  • Anna Hora Lis - awatar

    Anna Hora Lis

    08.06.2020
    08.06.2020

    Dziękujemy za Waszą pomoc ! Zapraszamy na naszą stronę - tam umieszczam relacje każdego dnia ! Razem zmieniamy świat !

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Anna Hora Lis - awatar

Anna Hora Lis

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

A Chmielewska - awatar
A Chmielewska
140
Alicja - awatar
Alicja
20
Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Justyna - awatar
Justyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Basia - awatar
Basia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Robert - awatar
Robert
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij