Zbiórka Powrót po udarze - zdjęcie główne

Powrót po udarze

51 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Patrycja Arndt Osip - awatar

Patrycja Arndt Osip

Organizator zbiórki

Mąż Tomasz w październiku u.r doznał pęknięcia tętniaka mózgu, skutkiem ubocznym był udar niedokrwienny mózgu. Mąż walczy 2tyg.o życie, teraz walczy o zdrowie. Ma niedowlad lewej strony ciała. Opadniety kącik ust co utrudnia jedzenie i picie. Spore pogorszenie wzroku. Każdy krok wymaga uwagi. Lewa ręka jest jak drewno, bez czucia, drży. Mąż nie umie przygotować nawet posiłku. Problemy z pamięcią. Na rehabilitację z NFZ w trybie pilnym czekał pół roku. Mąż unika ludzi, zamyka się w domu, wstydzi się wyglądu. Walczy o powrót do zdrowia prywanie. Niestety jedna godzina to koszt 100 zł. Do teraz radzilismy sobie sami, z oszczędności, których już nie mamy. Jako żona mam wybór rehabilitacja męża bądź brak uregulowania rachunku. Zaczynamy popadać w długi. Zus odmówił przyznania renty. Nasz budżet wraz z dodatkami z ops to 3200 zł. Wydatki to 1300 zl. Koszty żywności to ok 1000 zł dla 5 OSOBOWEJ rodziny, to wystarcza na 8-9 godzin rehabilitacji miesięcznie. Niestety to za. mało. Prosimy o pomoc. 

51 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Patrycja Arndt Osip - awatar

Patrycja Arndt Osip

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Andrzej - awatar
Andrzej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij