Zbiórka Wyprawka dla Domu Dziecka Wiosn - zdjęcie główne

Wyprawka dla Domu Dziecka Wiosn

2 221 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób w ciągu 9 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Renia Rybicka - awatar

Renia Rybicka

Organizator zbiórki

Witam. Zbiórka została utworzona na prośby wielu z Was.  Naszym celem będzie uzbieranie jak największej kwoty za którą zostaną zakupione wszystkie niezbędne rzeczy ( pampersy , mleko, butelki,smoczki ,pieluchy tetrowe itd.) dla tych najmniejszych i ciut większych szkrabów z Domu Dziecka "Wiosna"  w Krzydlinie Małej. 

Jak sami wiecie, Święta się zbliżają wielkimi krokami...Mamy taką cichutką nadzieję, że uda nam się oprócz tych rzeczy przyziemnych skompletowac  małe ,słodkie  co nieco w paczuszkach 😊

Liczymy na Wasze ogromne serca i chęć niesienia pomocy.  Już nieraz udowodniliśmy ,że wspólnymi siłami możemy zdziałać bardzo wiele! ❤❤❤❤


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 221 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób w ciągu 9 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Renia Rybicka - awatar

Renia Rybicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Piotr Choina - awatar
Piotr Choina
100
Dorota - awatar
Dorota
100
Julian - awatar
Julian
100
Bartosz - awatar
Bartosz
20
Łukasz - awatar
Łukasz
60
Anna Domagała - awatar
Anna Domagała
20
Dariusz i Weronika - awatar
Dariusz i Weronika
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Aneta - awatar
Aneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij