Zbiórka Pomoc dla Australii 2020 - zdjęcie główne

Pomoc dla Australii 2020

967 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Marcin Kaczmarek - awatar

Marcin Kaczmarek

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. Nazywam się Marcin, od kilku lat pomagam potrzebującym zwierzętom organizując różnego rodzaju zbiórki na rzecz Towarzystwa Opieki nad zwierzętami oraz zbierając pożywienie dla bezpańskich zwierząt. Osobiście jestem właścicielem dwóch uroczych kociaków i są one dla mnie tak samo ważne jak dzieci dla niejednego rodzica. 

W związku z panującymi od dłuższego czasu pożarami w Australii postanowiłem pomóc również zwierzętom, żyjącym na tym kontynencie. Od października w wyniku pożarów w Australii spłonęło pół miliarda zwierząt. Niestety w pożarach spłonęło blisko 8000 koali i ta populacja jest bardzo zagrożona. Poginęły również kangury, krowy i inne żyjące tam zwierzęta. To przerażające statystyki. Możesz to powstrzymać. Nie musza ginąć kolejne zwierzęta! W całym kraju spłonął obszar o łącznej powierzchni ponad 10 milionów hektarów - to w przybliżeniu tyle, ile wynosi powierzchnia Korei Południowej.

W związku z powyższym postanowiłem wspomóc australijską fundację "Wires", która pomaga uratowanym zwierzętom. Fundacja ta potrzebuje pomocy z różnych stron świata. Dlatego mój apel kieruje do wszystkich ludzi, którym pomaganie nie jest obce. Od fundacji "Wires" otrzymaliśmy zdjęcia uratowanych do tej pory zwierząt. Niestety leczenie jest drogie i są potrzebne na to środki finansowe. Dlatego zwracam się do was o pomoc.

Dokonaj wpłaty dowolnej kwoty, aby pomóc uratowanym zwierzętom! Będę wdzięczny za każdą wpłatę, nawet jeżeli wpłacisz złotówkę będę Ci bardzo wdzięczny.

Naszą akcję wspiera m.in największy blog o serialu telewizyjnym: Sprawiedliwi Wydział Kryminalny. Na facebookowym profilu tego bloga jest umieszczony również apel o pomoc.

https://www.facebook.com/swkfans/

Aktualną mapę pożarów w Australii można śledzić na poniższej stronie:

https://fires.globalforestwatch.org/map/ 

Wszystkie zebrane przez was pieniądze zostaną przekazane na konto niniejszej organizacji:

WIRES - EMERGENCY FUND FOR WILDLIFE

Na polecenie każdego wpłacającego, po uzyskaniu wymaganej kwoty prześlę potwierdzenie przekazania środków na konto wyżej wymienionej organizacji. Dla siebie nie biorę ani złotówki. Zbiórkę prowadzę w formie wolontariatu. Koszty promocji niniejszej zbiórki (opłaty za płatne reklamy itp.) opłacam we własnym zakresie, z prywatnych pieniędzy. Nie możesz wspomóc zbiórki? Udostępnij post na Facebooku lub na innym portalu. Bardzo dziękuje za każdy rodzaj wsparcia.

Kontakt do mnie: [email protected]


Aktualizacje


 • Marcin Kaczmarek - awatar

  Marcin Kaczmarek

  23.01.2020
  23.01.2020

  Szanowni Państwo. Państwa wpłaty zostały dziś odebrane przez Fundację WWF Polska. Pieniążki zostały przekazane już do Australii. Dziękujemy za wasze darowizny :)

  Zdjęcie aktualizacji 43 295

Komentarze


 • Piotr Rokicki - awatar

  Piotr Rokicki

  19.01.2020
  19.01.2020

  cenna akcja warta wsparcia przez każdego

  • Marcin Kaczmarek - awatar

   Marcin Kaczmarek - Organizator zbiórki

   19.01.2020
   19.01.2020

   Panie Piotrze bardzo dziękuję za ciepłe słowa i oczywiście za wsparcie. Pozdrawiam serdecznie.

967 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Marcin Kaczmarek - awatar

Marcin Kaczmarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ks. Prof. Ryszard Knapiński - awatar
Ks. Prof. Ryszard Knapiński
100
Piotr Rokicki - awatar
Piotr Rokicki
100
Ewa Oliwa - awatar
Ewa Oliwa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Dutkiewicz-Królikowska - awatar
Joanna Dutkiewicz-Królikowska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij