Zbiórka Lucynka potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Lucynka potrzebuje pomocy

5 201 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Honorata Jarosz - awatar

Honorata Jarosz

Organizator zbiórki

Witamy was serdecznie, 

Lucynka jest 10 miesięcznym mopsem. Nasz świat zawalił się w niedziele 5/11/2017, gdy zabierając ja do weterynarza z powodu wymiotów okazało się, ze w jej małym ciałku znajduje się ciało obce i potrzebuje natychmiastowej operacji ratującej życie. 

Baliśmy się co będzie dalej, ale niegasnąca nadzieja i wiara w Lucynkę pozwoliła nam przetrwać ten ciężki czas. Zapaliło się światło w tunelu, Lucynka wybudziła się z narkozy i zaczęła dochodzić do siebie, co cieszyło nasze serce. 

Mieszkamy w UK, a koszta weterynaryjne przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, choć do tej pory dawaliśmy radę.Nasz rachunek wyniósł już ok. 25 tysięcy złotych, a dzisiejszej nocy dowiedzieliśmy się, ze rekonwalescencja nie przebiega poprawnie i Lucynka potrzebuje kolejnych konsultacji u specjalistów, a być może i operacji... Koszt około 25 tysięcy złotych. Wiążą nam się rece, pęka nam serce, bo tu nasze możliwości się niestety kończą i błagam Was o pomoc. Pomóżcie... ona na to nie zasługuje. Mamy jeszcze „jakieś” pieniądze, niestety już nie wystarczy na pokrycie kosztów w całości. 

Błagam pomóżcie naszej Lucynce.

Aktualizacje


 • Honorata Jarosz - awatar

  Honorata Jarosz

  09.11.2017
  09.11.2017

  Rachunki

  Zdjęcie aktualizacji 9 275

Komentarze


 • Hrabina vel Mopies - awatar

  Hrabina vel Mopies

  10.11.2017
  10.11.2017

  Powodzenia trzymam kciuki za Lucynkę Mopsika

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.11.2017
  10.11.2017

  Szybkiego powrotu do zdrowia naszej Lucynce .Ciotka Kasia Jestem caly czas z Wami sercem i myslami.Wiem ze jest ciezko ale bedzie lepiej.Sciskam od nas wszystkich. 😚

 • Perczyk vel Mopies - awatar

  Perczyk vel Mopies

  10.11.2017
  10.11.2017

  Mopiesy są super :D

 • Ania - awatar

  Ania

  09.11.2017
  09.11.2017

  Trzymam kciuki!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.11.2017
  09.11.2017

  powodzenia!!!trzymam kciuki- madzia

5 201 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Honorata Jarosz - awatar

Honorata Jarosz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 86

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Perczyk vel Mopies - awatar
Perczyk vel Mopies
50
Agata - awatar
Agata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Jakub Bracikowski - awatar
Jakub Bracikowski
20
Zuza - awatar
Zuza
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Hrabina vel Mopies - awatar
Hrabina vel Mopies
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Bartek - awatar
Bartek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij