Zbiórka Lucynka potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Lucynka potrzebuje pomocy

5 201 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Honorata Jarosz - awatar

Honorata Jarosz

Organizator zbiórki

Witamy was serdecznie, 

Lucynka jest 10 miesięcznym mopsem. Nasz świat zawalił się w niedziele 5/11/2017, gdy zabierając ja do weterynarza z powodu wymiotów okazało się, ze w jej małym ciałku znajduje się ciało obce i potrzebuje natychmiastowej operacji ratującej życie. 

Baliśmy się co będzie dalej, ale niegasnąca nadzieja i wiara w Lucynkę pozwoliła nam przetrwać ten ciężki czas. Zapaliło się światło w tunelu, Lucynka wybudziła się z narkozy i zaczęła dochodzić do siebie, co cieszyło nasze serce. 

Mieszkamy w UK, a koszta weterynaryjne przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, choć do tej pory dawaliśmy radę.Nasz rachunek wyniósł już ok. 25 tysięcy złotych, a dzisiejszej nocy dowiedzieliśmy się, ze rekonwalescencja nie przebiega poprawnie i Lucynka potrzebuje kolejnych konsultacji u specjalistów, a być może i operacji... Koszt około 25 tysięcy złotych. Wiążą nam się rece, pęka nam serce, bo tu nasze możliwości się niestety kończą i błagam Was o pomoc. Pomóżcie... ona na to nie zasługuje. Mamy jeszcze „jakieś” pieniądze, niestety już nie wystarczy na pokrycie kosztów w całości. 

Błagam pomóżcie naszej Lucynce.

Aktualności


 • Honorata Jarosz - awatar

  Honorata Jarosz

  09.11.17
  09.11.17

  Rachunki

  Zdjęcie aktualności 9 275

Komentarze


 • Hrabina vel Mopies - awatar

  Hrabina vel Mopies

  10.11.17
  10.11.17

  Powodzenia trzymam kciuki za Lucynkę Mopsika

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.11.17
  10.11.17

  Szybkiego powrotu do zdrowia naszej Lucynce .Ciotka Kasia Jestem caly czas z Wami sercem i myslami.Wiem ze jest ciezko ale bedzie lepiej.Sciskam od nas wszystkich. 😚

 • Perczyk vel Mopies - awatar

  Perczyk vel Mopies

  10.11.17
  10.11.17

  Mopiesy są super :D

 • Ania - awatar

  Ania

  09.11.17
  09.11.17

  Trzymam kciuki!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.11.17
  09.11.17

  powodzenia!!!trzymam kciuki- madzia

5 201 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Honorata Jarosz - awatar

Honorata Jarosz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 86

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Perczyk vel Mopies - awatar
Perczyk vel Mopies
50
Agata - awatar
Agata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Jakub Bracikowski - awatar
Jakub Bracikowski
20
Zuza - awatar
Zuza
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Hrabina vel Mopies - awatar
Hrabina vel Mopies
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Bartek - awatar
Bartek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij