Zbiórka Badania EKG seniorów vol.1 - zdjęcie główne

Badania EKG seniorów vol.1

1 400 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób

Badania EKG seniorów z Korabek

Fani Korabek oraz Biegu Wegańskiego - czyli ludzie pochwalający nasze metody pracy, w tym standardu:). ‪#‎zbadajkorabki‬
Ale właśnie - standard jest coraz lepszy, bo Wy jesteście hojni - jak nie jesteście, to cofamy się do mroków średniowiecza w opiece nad zwierzętami schroniskowymi...tym początkiem informujemy, że zbieramy na badania EKG.
Koszt badania 80zł (ekg, usg serca, konsultacja).
18 psów wyznaczonych do badania.
Koszt akcji 1440zł.
Akcja będzie prowadzona na terenie schroniska (przyjedzie kardiolog ze sprzętem).
Więcej o akcji #zbadajkorabki na https://www.facebook.com/events/400002616740438/
Więcej o zasadach naszej opieki nad zwierzetami: http://schronisko.info.pl/o-nas/opiekazdrowotna

Zdjęcie opisu zbiórki Badania EKG seniorów vol.1

Komentarze


 • Paula - awatar

  Paula

  24.03.2016
  24.03.2016

  ;)

 • mada - awatar

  mada

  14.03.2016
  14.03.2016

  zamiast cukiereczków i czekoladek dla siebie przekażmy te parę groszy dla potrzebujących. Dla każdego wyjdzie to na zdrowie, my będziemy lżejsze a zwierzaki zdrowsze i szczęśliwsze. Nie potrzeba milionów aby pomagać.

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  14.03.2016
  14.03.2016

  Co by mordki jak najdłużej uśmiechnięte biegiały :)

 • Dorota - awatar

  Dorota

  13.03.2016
  13.03.2016

  Wesprzyjmy staruszków!

 • Kondzik66 - awatar

  Kondzik66

  12.03.2016
  12.03.2016

  Wsparcie dla seniorów!

1 400 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób

Wpłaty: 46

Paula - awatar
Paula
35
Zofia - awatar
Zofia
100
Marta - awatar
Marta
10
Monika - awatar
Monika
2
Halina - awatar
Halina
5
Alicja - awatar
Alicja
30
Irena - awatar
Irena
10
Aaaa - awatar
Aaaa
25
Karolina - awatar
Karolina
20
Natalia - awatar
Natalia
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij