Zbiórka pokonać raka - zdjęcie główne

pokonać raka

2 551 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Paulina Spychalska - awatar

Paulina Spychalska

Organizator zbiórki

Witam,

Nazywam się Paulina Spychalska, wraz z rodzeństwem i najbliższą rodziną prosimy o wsparcie dla naszej mamy, którą bardzo kochamy i pragniemy przedłużyć jej życie. Z naszą pomocą nasza najukochańsza mama chciałaby opowiedzieć swoją historię a zarazem prośbę:


Nazywam się Maria Spychalska, witam wszystkich ludzi dobrej woli. Tylko dzięki Wam,
dzięki Tobie mogę wygrać batalię z rakiem.
Chęć i pragnienie dalszego życia kieruję tą prośbą o wsparcie.
Wyrok
W maju 2016 po okresowym badaniu kontrolnym zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy
trzustki. Po badaniach lekarze nie wyrazili zgody i chęci na leczenie konwencjonalne –
niekwalifikowalny. W grę wchodziła tylko opieka paliatywna.
To były trudne chwile, dowiedzieć się pewnego dnia, że życie za chwilę może się skończyć. Szok, wściekłość, rezygnacja, pytania do Boga i losu ,,Dlaczego???, To niemożliwe, jak to, tak po prostu?"
Dawano mi maksymalnie 6 miesięcy życia. Trudno się odnaleźć w takiej sytuacji: błądzisz, brakuje powietrza, dusisz się, wszystko wydaje się pozbawione sensu.
Szansa
Po intensywnych poszukiwaniach z pomocą rodziny, metod alternatywnych, dziesiątkach rozmów z ludźmi wyleczonymi, lekarzami praktykującymi metody niekonwencjonalne na całym świecie okazało się , że jest światełko w tunelu.
MAM SZANSĘ I BARDZO CHCĘ SPRÓBOWAĆ. NIE MAM ZAMIARU SIĘ PODDAĆ, CHCĘ
WALCZYĆ.
Na dzień 10 grudnia 2016 nowotwór zmniejszył się z 74x61 do 71x51mm, a co
najważniejsze cofnęły się zmiany na innych narządach oraz czuję się dużo lepiej, komfort mojego życia zmienił się diametralnie w trakcie kuracji.
To naprawdę napawa optymizmem, dodaje otuchy i buduje siłę na dalszą krucjatę przeciw
nieproszonemu wrogowi. Mówię sobie ,, kurczę to możliwe, jest szansa, dam radę, muszę być
silna".
Stosuję leczenie niekonwencjonalne. Od września 2016 stosuję kurację witaminą C, amigdaliną z DMSO i preparatami wspomagającymi.
Kuracja tygodniowo pochłania 3500 zł ( amigdalina ok 2000 zł, wlew witaminy C 400zł, płatne usługi medyczne 500 zł, DMSO i leki wspomagające organizm 400zł, specjalna dieta ok 200zł). Budżet wystarczy do końca grudnia 2016. Leczenie należy kontynuować jeszcze 6 do 12 m-cy.
W miarę regresu można będzie pomyśleć o innych metodach leczenia, ale jeszcze kawałek drogi do przejścia.
APEL O WSPARCIE
Leczenie nie jest refundowane; pochłonęło z końcem grudnia 2016 sumę 49 000 zł. Niestety
oszczędności się kończą.
Człowiek czasami znajduje się w sytuacji, w której jego własne życie zależy od ofiarności i dobrej woli drugiego człowieka. Dziwne to uczucie, pełne niepewności, ale i nadziei.
Teraz widzę jak ważna jest każda złotówka wsparcia, którą też od czasu do czasu komuś podaruję.
Tylko dzięki Twojej pomocy będę mogła cieszyć się każdym następnym dniem życia i dalej być
żoną, matką i babcią.
Łzy zalewają moje oczy pisząc te słowa, z jednej strony niepewność, z drugiej nadzieja i wiara.
Mimo 69 lat, będąc babcią 5-rga wnucząt chcę żyć i dać świadectwo, że trzeba próbować, nie
wolno się poddawać. Mój przypadek niech będzie promykiem nadziei dla tych przypadków, w
których medycyna konwencjonalna jest bezsilna.


Pozdrawiam wszystkich, życząc zdrowia i radości i optymizmu.

Maria

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.02.2017
    13.02.2017

    :)

2 551 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Paulina Spychalska - awatar

Paulina Spychalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Komadowski Anna I Arkadiusz - awatar
Komadowski Anna I Arkadiusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mateusz Starzyński - awatar
Mateusz Starzyński
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tomasz O. - awatar
Tomasz O.
50
Zosia Świtała - awatar
Zosia Świtała
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij