Zbiórka Podaj Łapę dla Czada !! - zdjęcie główne

Podaj Łapę dla Czada !!

1 600 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Zbiórka dla Czada na rezonans magnetyczny odcinka lędźwiowego !!

To nasz Czad  - życie go nie oszczędzało. 

Trafił do nas jako 8 letni psiak, porzucony przez właściciela w schronisku z licznymi guzami na ciele. Mimo tylko 8 lat wyglądem poprzez wyniszczenie przypomina o wiele starszego psa.


Obecnie nasz czadowy chłopak zamieszkał w domu tymczasowym w Warszawie.
Niestety zdrowie go trochę zawodzi. Od jakiegoś czasu ma problemy z trzymaniem moczu, tylne łapki są bardzo słabe, posiadają delikatny zanik mięśni, potyka się o nie.
Po wizycie u lekarza, badaniach, lekach - problem trwa nadal.
Chłopak podczas snu sika pod siebie, czasem niestety też potrafi zrobić też kupę.

Zostały wykonane badania moczu dwukrotnie - wszystko w normie/
Miał wykonane rtg bioder - niestety to za mało, potrzebny jest rezonans z kontrastem, który może nam jedynie pomóc sprawdzić czy problem nie tkwi w kręgosłupie.

To nasz cudowny dziadzio, kocha człowieka, wreszcie dostał szansę i zamieszkał w domu tymczasowym.
Chcemy mu pomóc wstać na łapy i zacząć normalnie żyć, już wystarczy krzywdy i nieszczęść.
Bez Waszej pomocy finansowej nie damy rady sami !!

Podaj Łapę i pomóż czadowemu Czadzikowi stanąć na równe łapy !!

Dziękujemy za każdy grosik w imieniu naszym i naszego dziadka.

1 600 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Wpłaty: 26

Senatovych - awatar
Senatovych
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gama minibull - awatar
Gama minibull
500
Sonia Zawłocka - awatar
Sonia Zawłocka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
50
Bajer - awatar
Bajer
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Imwmm Mikitiuki - awatar
Imwmm Mikitiuki
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij