Zbiórka 25 rowerów na 25-lecie misji - zdjęcie główne

25 rowerów na 25-lecie misji

120 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

W tym roku obchodzimy 25-lecie misji w Ekwadorze.

Co to znaczy? To, że od 25 lat franciszkanie z Prowincji św. Maksymiliana M. Kolbego posługują w Ameryce Południowe, a dokładnie w Ekwadorze.

Pierwszą misją franciszkańską w Ekwadorze było Santo Domingo, a dziś są jeszcze Shushufindi, Tulcan i Quito.

Franciszkanie w Ekwadorze oprócz pracy duszpasterskiej prowadzą świetlice środowiskowe, stołówki, przedszkola, ośrodki rehabilitacyjne, laboratorium medyczne.

Franciszkański Sekretariat Misyjny wraz z Fundacją "Tworzyć Miłością" organizuje projekt 25 rowerów na 25-lecie Ekwadoru.

Chcemy zakupić 25 rowerów dla katechistów, którzy z Dobrą Nowiną docierają do ponad 50 okolicznych kaplic, rozsianych w dużych odległościach.

Rowery posłużą też migrantom z Wenezueli w zdobyciu zatrudnienia, którzy uciekając przed biedą i niebezpieczeństwem, w Ekwadorze szukają lepszego życia.

Uczcijmy w ten sposób jubileusz - 25 rowerów to tak niewiele, a mogą niewiarygodnie wiele pomóc. 


Franciszkański Serkretariat Misyjny - https://www.sekretariatmisyjny.pl/

Fundacja "Tworzyć Miłością" - http://www.fundacjatm.pl/


Aktualizacje


 • Misje Franciszkańskie - awatar

  Misje Franciszkańskie

  28.12.2020
  28.12.2020

  Akcja "25 rowerów na 25 lat misji w Ekwadorze" zakończona sukcesem 🙂 Rowery zostały zakupione. W dużej mierze udało się przekazać je katechistom w Quito, Shushufindi, Tulcan i Santo Domingo, którzy Dobrą Nowinę o Narodzeniu Pana Jezusa będą rozprowadzać tym, do których misjonarze nie zdołają dotrzeć. Dziękujemy wszystkim, którzy od października odpowiedzieli na nasz apel. Niech Boże Dzieciątko wszystkim Wam błogosławi na drogach życia. Zapraszamy na naszą stronę https://www.sekretariatmisyjny.pl/ #RazemMożemyWięcej #pomoc #misje #Ekwador (na zdjęciu oczywiście tylko część z zakupionych rowerów)

  Zdjęcie aktualizacji 60 571

120 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij