Zbiórka Zbiórka dla Eli - zdjęcie główne

Zbiórka dla Eli

10 379 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 256 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Pinka Paulinka - awatar

Pinka Paulinka

Organizator zbiórki

Nasza koleżanka Ela,pracownica jednego z suwalskich marketów dwa tygodnie temu została szczęśliwą mamą.Urodziła piękną i zdrową córkę,której dała na imię Roksana.Jednak jej szczęście nie trwało długo...Tydzień po urodzeniu córki świat Eli się zawalił...pękł jej krwiak w mózgu,o którego istnieniu nie miała pojęcia...Ela została jednostronnie sparaliżowana i znajduje się na oddziale neurologii Suwalskiego Szpitala Wojewódzkiego. 

Nie jest w stanie zajmować się swoją dwutygodniową córeczka.To jednak nie koniec dramatu Eli...W domu czeka też na nią jej schorowana mama.Starsza kobieta po udarze,która wymaga stałej opieki i ma problemy z komunikacją,nie powinna sama opuszczać mieszkania,potrzebuje stałego nadzoru osoby drugiej.Jest tez starszy brat Roksanki,nazywa się Klaudiusz.Chłopiec jest trudnym dzieckiem,które wymaga dużej uwagi i czasu ze strony rodziców. 

Ela to kobieta po przejściach gdyż sama wychowywała syna i zajmowała się schorowaną matką,godząc to z pracą na pełen etat w markecie.Kiedy w końcu poznała mężczyznę,którego pokochała a ich miłość dała im córkę jej szczęście się skończyło...Ela jest pełną życia,energiczną,kochającą ludzi i świat kobietą.Uwielbia malować i jest w tym świetna,jednak teraz wie,że nie wróci do malarstwa po tym co się stało.Czeka ją długa i ciężka rehabilitacja,żeby mogła stanąć samodzielnie na nogi.Musi to zrobić dla malutkiej Roksanki,dla syna,dla chorej matki a my chcemy jej w tym pomóc.Rehabilitacja jest kosztowna,prócz tego Ela musi ćwiczyć w domu a do tego potrzebuje "sprzętu".Musi przyjmować leki, które też są kosztowne.

Ela zawsze była zdana tylko na siebie ale teraz potrzebuje naszej pomocy i zgadza się tą pomoc od nas przyjąć.Każda wpłacona przez Was złotówka jest szansą na lepsze jutro Eli,aby mogła wrócić do domu i zająć się rodziną,która bardzo jej potrzebuje.

Aktualizacje


 • Pinka Paulinka - awatar

  Pinka Paulinka

  02.02.2019
  02.02.2019

  jutro słuchajcie zamykamy "Zbiórkę dla Eli" bardzo Wam dziękuję,że byliście z nami i wsparliście tą akcje. Bardzo się cieszę,że można na Was liczyć. Dzięki Wam zebraliśmy taka a nie inną kwotę pieniążków za co bardzo dziękuje w imieniu Eli. Dziękuję również tym,którzy wzieli udział w licytacji i także pomogli Eli. Jesteście WSPANIALI! Dziękuję w imieniu Eli :)

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  03.02.2019
  03.02.2019

  Powodzenia ❤️

 • Sylwia Kieliszek - awatar

  Sylwia Kieliszek

  02.02.2019
  02.02.2019

  Dużo zdrowia

 • Joanna Kaczan - awatar

  Joanna Kaczan

  30.01.2019
  30.01.2019

  Zdrówka jak najwięcej

 • Joanna - awatar

  Joanna

  28.01.2019
  28.01.2019

  Z całym sercem przy Was!

 • Diana - awatar

  Diana

  27.01.2019
  27.01.2019

  Zdrowia!!!

10 379 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 256 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Pinka Paulinka - awatar

Pinka Paulinka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 256

Wioletta P - awatar
Wioletta P
20
Anna Rojek - awatar
Anna Rojek
30
Marta - awatar
Marta
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Ula Durtan - awatar
Ula Durtan
30
Ewa K - awatar
Ewa K
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Sylwia Kieliszek - awatar
Sylwia Kieliszek
20
Ewa Bielecka - awatar
Ewa Bielecka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij