Zbiórka Zbiórka dla Eli - zdjęcie główne

Zbiórka dla Eli

10 379 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 256 osób
Zbiórka zakończona
 
Pinka Paulinka - awatar

Pinka Paulinka

Organizator zbiórki

Nasza koleżanka Ela,pracownica jednego z suwalskich marketów dwa tygodnie temu została szczęśliwą mamą.Urodziła piękną i zdrową córkę,której dała na imię Roksana.Jednak jej szczęście nie trwało długo...Tydzień po urodzeniu córki świat Eli się zawalił...pękł jej krwiak w mózgu,o którego istnieniu nie miała pojęcia...Ela została jednostronnie sparaliżowana i znajduje się na oddziale neurologii Suwalskiego Szpitala Wojewódzkiego. 

Nie jest w stanie zajmować się swoją dwutygodniową córeczka.To jednak nie koniec dramatu Eli...W domu czeka też na nią jej schorowana mama.Starsza kobieta po udarze,która wymaga stałej opieki i ma problemy z komunikacją,nie powinna sama opuszczać mieszkania,potrzebuje stałego nadzoru osoby drugiej.Jest tez starszy brat Roksanki,nazywa się Klaudiusz.Chłopiec jest trudnym dzieckiem,które wymaga dużej uwagi i czasu ze strony rodziców. 

Ela to kobieta po przejściach gdyż sama wychowywała syna i zajmowała się schorowaną matką,godząc to z pracą na pełen etat w markecie.Kiedy w końcu poznała mężczyznę,którego pokochała a ich miłość dała im córkę jej szczęście się skończyło...Ela jest pełną życia,energiczną,kochającą ludzi i świat kobietą.Uwielbia malować i jest w tym świetna,jednak teraz wie,że nie wróci do malarstwa po tym co się stało.Czeka ją długa i ciężka rehabilitacja,żeby mogła stanąć samodzielnie na nogi.Musi to zrobić dla malutkiej Roksanki,dla syna,dla chorej matki a my chcemy jej w tym pomóc.Rehabilitacja jest kosztowna,prócz tego Ela musi ćwiczyć w domu a do tego potrzebuje "sprzętu".Musi przyjmować leki, które też są kosztowne.

Ela zawsze była zdana tylko na siebie ale teraz potrzebuje naszej pomocy i zgadza się tą pomoc od nas przyjąć.Każda wpłacona przez Was złotówka jest szansą na lepsze jutro Eli,aby mogła wrócić do domu i zająć się rodziną,która bardzo jej potrzebuje.

Aktualności


 • Pinka Paulinka - awatar

  Pinka Paulinka

  02.02.19
  02.02.19

  jutro słuchajcie zamykamy "Zbiórkę dla Eli" bardzo Wam dziękuję,że byliście z nami i wsparliście tą akcje. Bardzo się cieszę,że można na Was liczyć. Dzięki Wam zebraliśmy taka a nie inną kwotę pieniążków za co bardzo dziękuje w imieniu Eli. Dziękuję również tym,którzy wzieli udział w licytacji i także pomogli Eli. Jesteście WSPANIALI! Dziękuję w imieniu Eli :)

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  03.02.19
  03.02.19

  Powodzenia ❤️

 • Sylwia Kieliszek - awatar

  Sylwia Kieliszek

  02.02.19
  02.02.19

  Dużo zdrowia

 • Joanna Kaczan - awatar

  Joanna Kaczan

  30.01.19
  30.01.19

  Zdrówka jak najwięcej

 • Joanna - awatar

  Joanna

  28.01.19
  28.01.19

  Z całym sercem przy Was!

 • Diana - awatar

  Diana

  27.01.19
  27.01.19

  Zdrowia!!!

10 379 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 256 osób
Zbiórka zakończona
 
Pinka Paulinka - awatar

Pinka Paulinka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 256

Wioletta P - awatar
Wioletta P
20
Anna Rojek - awatar
Anna Rojek
30
Marta - awatar
Marta
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Ula Durtan - awatar
Ula Durtan
30
Ewa K - awatar
Ewa K
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Sylwia Kieliszek - awatar
Sylwia Kieliszek
20
Ewa Bielecka - awatar
Ewa Bielecka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij