Zbiórka ELSA suczka wleczona za autem. - zdjęcie główne

ELSA suczka wleczona za autem.

9 122 zł  z 1 234 567 zł (Cel)
Wpłaciło 277 osób

ELSA kilka dni leżała w polu. Samotna, poraniona, przerażona. 

Już z daleka było widać, że pies jest bardzo poraniony. 

Po dokładnych oględzinach mamy przypuszczenia graniczące z pewnością, że pies był ciągnięta na sznurku za samochodem. 

O tego rocznego psa nikt nie dbał. Łańcuch, buda, tyle miała luksusu...

Stan psa jest ciężki. Kolana są zdarte(kości zdarte w obrazie RTG). Cały pies jest pokryty ropiejącymi ranami. Jest poobdzierana. Pazury są zdarte do żywego. Niektóre są wyrwane z opuszki. W bardzo złym stanie jest okolica prawego oka.  ELSA ledwo chodzi, obie tylne łapy są w fatalnym stanie. Walka o jej zdrowie i sprawność będzie długa. 

 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.2021
  18.12.2021

  Trzymaj się maleńka. I wracaj do pełni mocy💛

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.2021
  18.12.2021

  Zdrowiej Pieseczku!

 • Agnieszka K. - awatar

  Agnieszka K.

  18.12.2021
  18.12.2021

  Na pewno się uda, trzymam kciuki piesku

 • Iwona L - awatar

  Iwona L

  16.12.2021
  16.12.2021

  Trzymaj się Maleńka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.12.2021
  15.12.2021

  Wracaj do zdrowia psinko❤️.

  • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Głuszynku - awatar

   Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Głuszynku - Organizator zbiórki

   17.12.2021
   17.12.2021

   Bardzo dziękujemy za pomoc.

9 122 zł  z 1 234 567 zł (Cel)
Wpłaciło 277 osób

Wpłaty: 277

Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
A.B. - awatar
A.B.
50
Majka - awatar
Majka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Marta Jagielska - awatar
Marta Jagielska
10
Klaudia - awatar
Klaudia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij