Zbiórka Niepełnosprawny Elvis chce żyć! - zdjęcie główne

Niepełnosprawny Elvis chce żyć!

1 025 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

W radlińskim schronisku mieszka sobie pies. Nikt go nie widzi, nikt o nim nie wie. Siedzi cichutko  i  czeka.  Czeka na świeży powiew wiatru na pysku, na rozgrzany piasek pod łapami albo wilgotną od porannej rosy trawę. Na wspólny spacer po okolicy. Ten pies to Elvis i by się poruszać musi dostać wózek. Elvis potrzebuje wózek żeby ŻYĆ. Koszy zakupu skrojonego na wymiar wózka rehabilitacyjnego dla Elvisa to 1700zł. Dla miejsca jakim jest schronisko jest to spory jednorazowy wydatek, dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą by wesprzeć  jego zakup.

By Elvis żył, by mógł poskubać trawy, by mógł obwąchać ścieżki wyznaczone przez swoich schroniskowych kumpli, którzy chadzają na spacery, by mógł cieszyć się słońcem i powiewem letniego wiatru. By miał powody do radości mimo swojej niepełnosprawności.

Elvis chce żyć.

Komentarze


 • Adriana Rzeppka - awatar

  Adriana Rzeppka

  17.06.18
  17.06.18

  Trzymam kciuki Elvisku! Teraz wózeczek i czas na kochający domek!

 • Małgorzata Wasiak - awatar

  Małgorzata Wasiak

  17.06.18
  17.06.18

  Trzymam kciuki za Elvisa! Po zakupie wózka może znajdzie się dobra duszyczka, która pokocha go i zdecyduje się dać mu dom! Powodzenia Elvisku!

1 025 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Wasiak - awatar
Małgorzata Wasiak
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
AGNIESZKA PAWŁOWICZ - awatar
AGNIESZKA PAWŁOWICZ
20
IzaR - awatar
IzaR
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adriana Rzeppka - awatar
Adriana Rzeppka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij