Zbiórka Pomóżmy Bogusiowi - zdjęcie główne

Pomóżmy Bogusiowi

3 385 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Świątkowska - awatar

Dominika Świątkowska

Organizator zbiórki

Nasz kot, Bogusław, szalony poszukiwacz przygód, tym razem niestety przeżywa najgorszą „przygodę” swojego życia. 9.01.2023 uległ wypadkowi, w wyniku którego jego lewa przednia łapka została zmiażdżona – najprawdopodobniej przejechał po niej samochód. Podczas natychmiastowej wizyty na nocnym dyżurze weterynaryjnym stwierdzono wielokrotne złamanie kości, przepisano Bogusiowi tonę leków i zapisano na zabieg osteosyntezy. Podczas operacji okazało się, że łapka jest bardzo poważnie pogruchotana, weterynarz ustabilizował złamanie płytkami i nakazał zmianę opatrunku za tydzień. W tym czasie niestety, mimo podawanych leków, doszło do infekcji, w wyniku której łapka spuchła w opatrunku tak bardzo, że przestała do niej dochodzić krew. Próby przywrócenia krążenia zabiegiem hirudoterapii (przyczepianie pijawek) nie przyniosły skutku – nastąpiła martwica tkanek. We wtorek 24.01.2023 Boguś musi przejść amputację łapki.

Poza stresem zaczynają pożerać nas koszty leczenia. Każda wizyta u weterynarza to paręset złotych, każda operacja – kilka tysięcy, a po amputacji Boguś będzie potrzebował leków na czas rekonwalescencji, wizyt kontrolnych, zmian opatrunków, być może też rehabilitacji.

Bardzo prosimy o wsparcie dla Bogusia, nawet najdrobniejsza kwota ma znaczenie. Nie damy rady już uratować jego łapki, ale wciąż musimy walczyć o jego zdrowie, o to, aby nie doszło do sepsy, a po operacji – o zapewnienie mu jak najlepszego komfortu i warunków, żeby jak najszybciej powrócił do zdrowia i sprawności.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dominika Świątkowska - awatar

  Dominika Świątkowska

  26.01.2023
  26.01.2023

  Kochani, Boguś już po operacji. Na razie dobrze się trzyma, 27.01 pierwsza wizyta kontrolna u weterynarza. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie! Jeszcze długa rekonwalescencja przed nami, walczymy dalej!

  Zdjęcie aktualizacji 111 363

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.2023
  26.01.2023

  Zdrowiej Bogutku

 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  26.01.2023
  26.01.2023

  Trzymam kciuki za Bogusia ❤

 • Fundacja PRZEMOCNIe - awatar

  Fundacja PRZEMOCNIe

  25.01.2023
  25.01.2023

  Nie wiele, bo nie wiele - tyle możemy. A wpłacamy akurat Wam, bo pozwalacie kotu być wolnym i pomagacie mu mierzyć się z konsekwencjami wolności, podczas gdy tak dzisiaj głośno postuluje się więzienie w imie bezpieczeństwa <3

 • Aga Stan - awatar

  Aga Stan

  22.01.2023
  22.01.2023

  Moc z Tobą Boguś ❤️

3 385 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Świątkowska - awatar

Dominika Świątkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 81

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
170
Magda M - awatar
Magda M
50
Karola - awatar
Karola
10
Monika - awatar
Monika
50
Aleksandra Będź - awatar
Aleksandra Będź
30
Ania A - awatar
Ania A
20
Karolina - chleb i chemia :) - awatar
Karolina - chleb i chemia :)
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij