Zbiórka Stanąć na równe nóżki - Emil - miniaturka zdjęcia

Stanąć na równe nóżki - Emil Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Stanąć na równe nóżki - Emil - zdjęcie główne

Stanąć na równe nóżki - Emil

58 282 zł  z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 457 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Emilek urodził się 17 listopada 2022r. z wadą wrodzoną prawej nóżki - fibular hemimelia.  To niezwykle rzadka wada a w Polsce rodzi się z nią ok 7 dzieci rocznie. U naszego synka nie wykształciła się kość strzałkowa, kość piszczelowa jest wygięta i krótsza o ok 3 cm od tej w zdrowej nóżce, a stópka ma tylko dwa paluszki i jest nieprawidłowo ustawiona.

Niestety, różnica w długości nóżek do momentu zakończenia fazy wzrostu cały czas będzie się pogłębiać. Emilka czeka kilka bardzo poważnych i bolesnych operacji mających na celu rekonstrukcję stopy i wydłużanie kości piszczelowej.

Lekarze mówią, że Emil będzie chodzić i ma szansę na sprawność, podobnie jak jego rówieśnicy.  Dla nas najważniejsze jest to, by mógł samodzielnie się poruszać, by codzienność nie stanowiła dla niego pasma problemów, bólu i ograniczeń.

Po konsultacjach został nam przedstawiony plan leczenia, gdzie zaznaczono, ze pierwsza operacja powinna odbyć się w wieku 2 lat, a kolejna pół roku później. Na ten moment Emilek jest rehabilitowany dwa razy w tygodniu przez fizjoterapeutę i codziennie przez nas  w domu.

Robimy wszystko, by wypracować wzorce, które pomogą mu stanąć na nóżkach tuż po operacji. Wizja tego, że Emilek będzie samodzielny i sprawny powoduje, że jesteśmy pełni nadziei.

Kosztorys z prywatnej kliniki, który otrzymaliśmy za przeprowadzenie pierwszych dwóch operacji opiewa na kwotę prawie 400.000,00 zł. Niestety jest to kwota ponad nasze możliwości finansowe dlatego zdecydowaliśmy się prosić o pomoc w ratowaniu sprawności naszego synka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Cichoń (Agnieszka C-ń) „Poczet władców Polski” - awatar

  Agnieszka Cichoń (Agnieszka C-ń) „Poczet władców Polski”

  10.09.2023
  10.09.2023

  Poczet władców Polskich

 • Anka Łypik koszula i spodnie chłopięce - awatar

  Anka Łypik koszula i spodnie chłopięce

  07.09.2023
  07.09.2023

  Od Emila dla Emila. 💚

 • Joanna DUDZINSKA - awatar

  Joanna DUDZINSKA

  05.09.2023
  05.09.2023

  2 ksiazki

 • Agnieszka Jettmar - awatar

  Agnieszka Jettmar

  04.09.2023
  04.09.2023

  licytacja 42 szt tui

 • Agnieszka Jettmar - awatar

  Agnieszka Jettmar

  04.09.2023
  04.09.2023

  licytacja 7 sztuk tui

58 282 zł  z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 457 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 457

Grażyna Żelasko bluzka - awatar
Grażyna Żelasko bluzka
15
Marta Mądry-Wolak - awatar
Marta Mądry-Wolak
20
Beata Rzeźnik - awatar
Beata Rzeźnik
50
Karina Sikora kartka - awatar
Karina Sikora kartka
10
Kozioł Natalia - awatar
Kozioł Natalia
15
Zuzanna Słapak (licytacja sukienka) - awatar
Zuzanna Słapak (licytacja sukienka)
25
Kasperek Iwona zestaw Harry Potter - awatar
Kasperek Iwona zestaw Harry Potter
5
Natalia Kozioł szkatułka - awatar
Natalia Kozioł szkatułka
25
Paulina Michalak spódnica - awatar
Paulina Michalak spódnica
10
Dominika Kalamus - awatar
Dominika Kalamus
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij