Zbiórka Endoproteza dla psa NITROXA. - zdjęcie główne

Endoproteza dla psa NITROXA.

7 286 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marcin Baraniak - awatar

Marcin Baraniak

Organizator zbiórki

POMOC DLA NITROXA

[Prosimy o rozpowszechnianie i udostępnianie, gdzie jest to tylko możliwe].

Nitrox to młody Wilczak Czechosłowacki, bardzo energiczny, przyjazny pies, nieodzowna część naszej rodziny, wierny przyjaciel... 

Doznał wypadku, podczas którego nabawił się bardzo dużych obrażeń przedniej, lewej łapy
w obronnym starciu z  groźnymi psami. 

Od kilku miesięcy z kliniką dla zwierząt Orka w Czechowicach-Dziedzicach (http://klinikaorka.pl/pl, ), walczymy, wydawałoby się to niemożliwe…, czyli odratowanie łapy w jak największym stopniu. 

Od początku byliśmy przygotowani na wszystko, nawet na to najgorsze ale nie poddawaliśmy się... 

Niespodziewanie sprawa nabrała obrotu o 180 stopni, większe fragmenty mocno uszkodzonej łapy początkowo spisywane na straty zaczęły się porządnie odbudowywać.

Zaistniał cień szansy dla Nitroxa, możliwy do zrealizowania, lecz bardzo kosztowny.

Obecnie jesteśmy w kontakcie z kliniką, która specjalizuje się w przeprowadzaniu tak skomplikowanych operacji, jakim są wszczepiania endoprotezy zwierzętom;  jesteśmy na dobrej drodze, aby nasz psiak mógł otrzymać taką pomoc.

Koszt takiej operacji + rehabilitacja + wszystkie konieczne badania przed i po + pobyt w szpitalu dla nas to nie małe pieniądze – wstępnie potrzebujemy zebrać około 20 tys. zł.

Jeżeli nie uda nam się zebrać środków potrzebnych do wykonania dla niego endoprotezy, piesek straci całą łapę / wg.lekarskich diagnoz /. 

Nitrox  jest silny, wiele przeszedł, poradziłby sobie na trzech łapach, ale jest bardzo młody i nie chcielibyśmy  nie wykorzystać szansy, skazywać psiaka na to, by przez całe życie musiał radzić sobie tylko na trzech łapkach, gdzie ta jedna przednia również po pewnym czasie mogłaby się uszkodzić, przy czym nikt z nas nie wybaczyłby sobie dalszych konsekwencji...

Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o finansowe wsparcie z Państwa strony poprzez sprawdzoną fundację. Wiemy, że na świecie są ludzie o wielkich serduchach, którym niewielkie wsparcie nie sprawi kłopotu, a pomoże uratować nam naszego przyjaciela.

Wiemy, że dla niektórych to jest „tylko pies”, dla nas to jest „ wierny przyjaciel”, dlatego bardzo prosimy o każdą pomoc.

Help for Nitrox

[Please share and pass this information wherever possible]

Nitrox is a very energetic, friendly, young Czechoslovakian wolfdog and an integral part of our family – a loyal friend…

He suffered an accident during which his front left paw was severely injured. He struggled to defend himself against two dangerous dogs.

Together with OrkaAnimal Clinic in Czechowice-Dziedzice we are fighting for something which seems to be impossible – the recovery of the paw to the best possible extent.

From the beginning, we have been prepared for anything, even the worst, but we didn’t give up.

Surprisingly, a glimmer of hope appeared! Larger parts of severely damaged paw began to recover properly.

It is still possible to help Nitrox – possible yet very expensive…

We are currently in touch with the animal clinic, which specializes in performing complex operations, such as implantation of prosthesis. We are on the right track to provide our little friend with professional healthcare.

Costs of the operation, rehabilitation, hospital stay, and all the necessary medical examinations are not something we can afford on our own. Initially, we need do collect about 20,000 PLN.

If we do not manage to collect money for endoprosthesis, the dog will lose whole leg. (according to vet’s diagnosis).

Nitrox is a strong dog, he’s been through so much. He could certainly handle living without a leg, but he is very young and we don’t want such a dramatic fate for him. We’re not going to waste a chance to help our little pooch, especially, if living without a paw can lead to further health complications.

We are certain that there are big-hearted people all around the world, who will not hesitate to help us to save Nitrox.

We know that for some he is ‘just a dog,’ but for us he is a ‘faithful friend’, which is why we askfor your help.


Aktualizacje


 • Marcin Baraniak - awatar

  Marcin Baraniak

  01.03.17
  01.03.17

  Ulubiona świnka Nitroxa, nawet ciężki uraz nie przeszkadza mu w odrobinie przyjemności. Prosimy o wsparcie zbiórki Endoproteza dla psa NITROXA. Poprzez dokonanie wpłaty oraz zaproszenie do pomocy jak największej liczby osób. Zobacz zbiórkę: pomagam.pl/endonitroxhelp

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.04.17
  13.04.17

  Powodzenia !❤️

 • Bazarek SOS Wilczaki - awatar

  Bazarek SOS Wilczaki

  10.04.17
  10.04.17

  https://www.facebook.com/events/236133453461830/?active_tab=about Dziękuję Wilczakowcom za wspaniałą mobilizację i inicjatywę. Ela.

  • Marcin Baraniak - awatar

   Marcin Baraniak - Organizator zbiórki

   11.04.17
   11.04.17

   Nie we wszystkich przypadkach jestem w stanie osobiście podziękować dlatego tutaj Wszystkim serdecznie dziękujemy, szanujemy, jesteście niesamowici! Za to całe wsparcie dla naszego psiaka szczerze zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby psiak miał jak najlepiej! Pani Elu ogromnie dziękujemy za wspaniałą organizację dodatkowej akcji! Podziękowania kieruję również osobom biorącym udział w bazarku! Pozdrawiamy!

 • Wilk Bury - awatar

  Wilk Bury

  23.03.17
  23.03.17

  Niech się uda!

 • Andrzej Adamczyk - awatar

  Andrzej Adamczyk

  14.03.17
  14.03.17

  Powodzenia wilczaku !!!

  • Marcin Baraniak - awatar

   Marcin Baraniak - Organizator zbiórki

   19.03.17
   19.03.17

   Bardzo dziękujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.03.17
  13.03.17

  Powodzenia!!!

  • Marcin Baraniak - awatar

   Marcin Baraniak - Organizator zbiórki

   19.03.17
   19.03.17

   Bardzo dziękujemy!

7 286 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marcin Baraniak - awatar

Marcin Baraniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 113

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ida. - awatar
Ida.
100
Grzegorz Smoliński - awatar
Grzegorz Smoliński
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzena - awatar
Marzena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Psubrat Koteł - awatar
Psubrat Koteł
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij