Zbiórka Endoproteza dla psa NITROXA. - zdjęcie główne

Endoproteza dla psa NITROXA.

7 286 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marcin Baraniak - awatar

Marcin Baraniak

Organizator zbiórki

POMOC DLA NITROXA

[Prosimy o rozpowszechnianie i udostępnianie, gdzie jest to tylko możliwe].

Nitrox to młody Wilczak Czechosłowacki, bardzo energiczny, przyjazny pies, nieodzowna część naszej rodziny, wierny przyjaciel... 

Doznał wypadku, podczas którego nabawił się bardzo dużych obrażeń przedniej, lewej łapy
w obronnym starciu z  groźnymi psami. 

Od kilku miesięcy z kliniką dla zwierząt Orka w Czechowicach-Dziedzicach (http://klinikaorka.pl/pl, ), walczymy, wydawałoby się to niemożliwe…, czyli odratowanie łapy w jak największym stopniu. 

Od początku byliśmy przygotowani na wszystko, nawet na to najgorsze ale nie poddawaliśmy się... 

Niespodziewanie sprawa nabrała obrotu o 180 stopni, większe fragmenty mocno uszkodzonej łapy początkowo spisywane na straty zaczęły się porządnie odbudowywać.

Zaistniał cień szansy dla Nitroxa, możliwy do zrealizowania, lecz bardzo kosztowny.

Obecnie jesteśmy w kontakcie z kliniką, która specjalizuje się w przeprowadzaniu tak skomplikowanych operacji, jakim są wszczepiania endoprotezy zwierzętom;  jesteśmy na dobrej drodze, aby nasz psiak mógł otrzymać taką pomoc.

Koszt takiej operacji + rehabilitacja + wszystkie konieczne badania przed i po + pobyt w szpitalu dla nas to nie małe pieniądze – wstępnie potrzebujemy zebrać około 20 tys. zł.

Jeżeli nie uda nam się zebrać środków potrzebnych do wykonania dla niego endoprotezy, piesek straci całą łapę / wg.lekarskich diagnoz /. 

Nitrox  jest silny, wiele przeszedł, poradziłby sobie na trzech łapach, ale jest bardzo młody i nie chcielibyśmy  nie wykorzystać szansy, skazywać psiaka na to, by przez całe życie musiał radzić sobie tylko na trzech łapkach, gdzie ta jedna przednia również po pewnym czasie mogłaby się uszkodzić, przy czym nikt z nas nie wybaczyłby sobie dalszych konsekwencji...

Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o finansowe wsparcie z Państwa strony poprzez sprawdzoną fundację. Wiemy, że na świecie są ludzie o wielkich serduchach, którym niewielkie wsparcie nie sprawi kłopotu, a pomoże uratować nam naszego przyjaciela.

Wiemy, że dla niektórych to jest „tylko pies”, dla nas to jest „ wierny przyjaciel”, dlatego bardzo prosimy o każdą pomoc.

Help for Nitrox

[Please share and pass this information wherever possible]

Nitrox is a very energetic, friendly, young Czechoslovakian wolfdog and an integral part of our family – a loyal friend…

He suffered an accident during which his front left paw was severely injured. He struggled to defend himself against two dangerous dogs.

Together with OrkaAnimal Clinic in Czechowice-Dziedzice we are fighting for something which seems to be impossible – the recovery of the paw to the best possible extent.

From the beginning, we have been prepared for anything, even the worst, but we didn’t give up.

Surprisingly, a glimmer of hope appeared! Larger parts of severely damaged paw began to recover properly.

It is still possible to help Nitrox – possible yet very expensive…

We are currently in touch with the animal clinic, which specializes in performing complex operations, such as implantation of prosthesis. We are on the right track to provide our little friend with professional healthcare.

Costs of the operation, rehabilitation, hospital stay, and all the necessary medical examinations are not something we can afford on our own. Initially, we need do collect about 20,000 PLN.

If we do not manage to collect money for endoprosthesis, the dog will lose whole leg. (according to vet’s diagnosis).

Nitrox is a strong dog, he’s been through so much. He could certainly handle living without a leg, but he is very young and we don’t want such a dramatic fate for him. We’re not going to waste a chance to help our little pooch, especially, if living without a paw can lead to further health complications.

We are certain that there are big-hearted people all around the world, who will not hesitate to help us to save Nitrox.

We know that for some he is ‘just a dog,’ but for us he is a ‘faithful friend’, which is why we askfor your help.


Aktualizacje


 • Marcin Baraniak - awatar

  Marcin Baraniak

  01.03.2017
  01.03.2017

  Ulubiona świnka Nitroxa, nawet ciężki uraz nie przeszkadza mu w odrobinie przyjemności.

  Prosimy o wsparcie zbiórki
  Endoproteza dla psa NITROXA.
  Poprzez dokonanie wpłaty oraz zaproszenie do pomocy
  jak największej liczby osób.
  Zobacz zbiórkę:
  pomagam.pl/endonitroxhelp

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.04.2017
  13.04.2017

  Powodzenia !❤️

 • Bazarek SOS Wilczaki - awatar

  Bazarek SOS Wilczaki

  10.04.2017
  10.04.2017

  https://www.facebook.com/events/236133453461830/?active_tab=about Dziękuję Wilczakowcom za wspaniałą mobilizację i inicjatywę. Ela.

  • Marcin Baraniak - awatar

   Marcin Baraniak - Organizator zbiórki

   11.04.2017
   11.04.2017

   Nie we wszystkich przypadkach jestem w stanie osobiście podziękować dlatego tutaj Wszystkim serdecznie dziękujemy, szanujemy, jesteście niesamowici! Za to całe wsparcie dla naszego psiaka szczerze zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby psiak miał jak najlepiej! Pani Elu ogromnie dziękujemy za wspaniałą organizację dodatkowej akcji! Podziękowania kieruję również osobom biorącym udział w bazarku! Pozdrawiamy!

 • Wilk Bury - awatar

  Wilk Bury

  23.03.2017
  23.03.2017

  Niech się uda!

 • Andrzej Adamczyk - awatar

  Andrzej Adamczyk

  14.03.2017
  14.03.2017

  Powodzenia wilczaku !!!

  • Marcin Baraniak - awatar

   Marcin Baraniak - Organizator zbiórki

   19.03.2017
   19.03.2017

   Bardzo dziękujemy!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.03.2017
  13.03.2017

  Powodzenia!!!

  • Marcin Baraniak - awatar

   Marcin Baraniak - Organizator zbiórki

   19.03.2017
   19.03.2017

   Bardzo dziękujemy!

7 286 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marcin Baraniak - awatar

Marcin Baraniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 113

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ida. - awatar
Ida.
100
Grzegorz Smoliński - awatar
Grzegorz Smoliński
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzena - awatar
Marzena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Psubrat Koteł - awatar
Psubrat Koteł
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij