Zbiórka Ratujemy psie dzieci z nory... - zdjęcie główne

Ratujemy psie dzieci z nory...

5 300 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 154 osoby

MALEŃSTWA Z NORY...


Dziś przekroczyliśmy wiele granic. Ratując trzy psie życia zapomnieliśmy o strachu, o odpowiedzialności, o zdrowym rozsądku 😕

Liczyły sie tylko one...trzy maleńkie psie życia.


Dziś dostaliśmy informację , że w okolicach żwirowni na skarpie, kilka metrów tuż nad wodą słychać pisk szczeniąt. Kobieta odkryła norę, do której nie było dojścia.

W tym miejscu pojawiła się również po długim czasie sunia w typie husky. Suczka błąkała się tam od dłuższego czasu.  Przeraziło nas to, co zobsczylismy. Nie widzieliśmy żadnych szans na ratunek i wydobycie szczeniąt.

Właz do nory "wisiał " kilka metrów nad wodą, a jama miała ok 2 metrów długości. Pod wpływem deszczu i roztopów zaczęła się zapadać. Szczeniętom groziła śmierć. Maluchy są dzikusami i nie wychodziły na zewnątrz.

Zapominając o ogromnym niebezpieczeństwie...w ruch poszły łopaty. Trzeba było poszerzyć norę, by móc się w nią wślizgnąć i wyciągnąć maluchy. Po godzinie okazało się, że ma ok 2 metrów długości.

Doszliśmy do momentu, w którym przyznajemy....zabrakło rozumu. Ziemia mogła runąc w każdej chwili.

Cała akcja trwała ok 3 godzin. Było bardzo ciężko, ale udało się. 

Nasze konto świeci pustkami. Nie jesteśmy gotowi na przyjęcie takiej gromadki. 

Potrzebujemy pełnowarościowej karmy dla mamy i szczeniąt , funduszy na odrobaczenie, odpchlenie i szczepienia oraz badania i  sterylizację suki po wykarmieniu małych .

Bardzo prosimy o pomoc. 

Komentarze


  • Kizling Katarzyna - awatar

    Kizling Katarzyna

    15.01.2022
    15.01.2022

    Trzymajcie się kochani pomagacze🥰

5 300 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 154 osoby

Wpłaty: 154

Ewa Domaradzka - awatar
Ewa Domaradzka
10
Monika Stępińska - awatar
Monika Stępińska
50
Marta Stanowska - awatar
Marta Stanowska
100
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Alicja Ciarczyńska i Tina - awatar
Alicja Ciarczyńska i Tina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krystyna Mastela - awatar
Krystyna Mastela
50
Stefania Kolasińska - awatar
Stefania Kolasińska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij