Zbiórka Budy dla schronisk na zimę - zdjęcie główne

Budy dla schronisk na zimę

30 476 zł  z 78 240 zł (Cel)
Wpłaciło 629 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Schroniska proszą o pomoc w zakupie bud🙏 

Zima  to niezwykle ciężki czas dla zwierząt - mrozy, duża wilgotność, opady śniegu oraz przeszywający wiatr dają się we znaki naszym czworonożnym podopiecznym.

Co roku kupujemy budy dla  naszych podopiecznych, w tym roku potrzebne są kolejne, dla kolejnych zwierząt. Chcielibyśmy zakupić 120 bud oraz wymienić stare, zużyte na nowe dla kilku schronisk: w Tczewie, Kościerzynie, Dąbrówce/k. Wejherowa, Elblągu, Ciapkowie w Gdyni, Starogardzie Gdańskim oraz dla przytuliska w Bojanie.

Wyżej wymienione schroniska są prowadzone przez OTOZ Animals oraz Fundację Animalsi, gdzie obecnie znajduje się łącznie 1266 psiaków. 

Nasz podopieczna Sonia potrzebuje nowej budy.

Każdego roku w naszych schroniskach wykonujemy ogrom prac budowlanych i remontów. Na bieżąco budujemy kojce dla psów, drewniane wiaty, w których umieszczamy budy. Ratujemy, leczymy, szczepimy, sterylizujemy oraz kastrujemy naszych podopiecznych  oraz dbamy o nich każdego dnia. Zapewniamy im przede wszystkim miłość, bezpieczeństwo, wyżywienie oraz profesjonalną opiekę weterynaryjną. Każdego dnia szukamy dla nich nowych domów.

Chcielibyśmy zamówić budy z podwójnymi ścianami z trwałego, zaimpregnowanego drewna, pomiędzy ścianami umieszczony jest styropian, dachy zabezpieczone są papą, otwierane z zewnątrz - tak żeby można było wyczyścić je w środku i wyłożyć ściółkę słomą.

Nasi podopieczni marzą o nowych budach, są im potrzebne by przetrwać zimę w dogodnych warunkach.

Poniżej zdjęcia naszych podopiecznych:

Podwyżki cen, w tym podwyżki zakupu leków, karmy i energii zmuszają nas do organizowania zbiórek. Prosimy więc Was o pomocy dla naszych czworonożnych podopiecznych, aby zima mogli przeżyć zimę w godnych i komfortowych warunkach. Dzięki ludziom Dobrej Woli i Waszej pomocy mamy siłę stawiać czoła codziennym trudnościom w walce o lepszy los pokrzywdzonych zwierząt! Każda pomoc jest na wagę złota. Dziękujemy za Wasze DOBRE serca!

Jedna ocieplana buda, to koszt 652 zł! W sumie na zakup 120 bud potrzebujemy aż 78 240 zł. 

Będziemy aktualizować zbiórkę umieszczając skany faktur. Natomiast po zakupie bud pokażemy Państwu zdjęcia z poszczególnych schronisk. Prosimy o pomoc.

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.


Razem wielką mamy moc!


 Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • OTOZ Animals - awatar

  OTOZ Animals

  19.01.2024
  19.01.2024

  Budy przyjechały już do schronisk, ale pozostał rachunek do zapłacenia.
  Serdecznie prosimy o dalsze wsparcie <3

Komentarze


 • Krzysztof Majewski - awatar

  Krzysztof Majewski

  12.01.2024
  12.01.2024

  Wspólnie NAM się uda...powodzenia!

 • Magdalena Szulc - awatar

  Magdalena Szulc

  12.01.2024
  12.01.2024

  Trzymam kciuki aby zbiorka udala sie w 100%.

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   16.01.2024
   16.01.2024

   Bardzo dziękujemy!

 • Piotr Tuszyński - awatar

  Piotr Tuszyński

  11.01.2024
  11.01.2024

  Powodzenia Animalsi!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   12.01.2024
   12.01.2024

   Dziękujemy i pozdrawiamy! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.01.2024
  10.01.2024

  Wszystko dla zwierząt które w tym kraju nie mają łatwego życia

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   11.01.2024
   11.01.2024

   Pięknie dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych!

 • Sylwia Brakoniecka - awatar

  Sylwia Brakoniecka

  08.01.2024
  08.01.2024

  Trzymajcie się psinki ♥️

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   11.01.2024
   11.01.2024

   Pozdrawiamy! :)

30 476 zł  z 78 240 zł (Cel)
Wpłaciło 629 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 629

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Justyna - awatar
Justyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Lola - awatar
Lola
10
BoAnd - awatar
BoAnd
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij