Zbiórka Fundacja Epicrates - POMAGAMY - zdjęcie główne

Fundacja Epicrates - POMAGAMY

845 zł  z 845 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Organizatorem zbiórki jest portal PokochajGada.pl

Celami fundacji jest szeroko pojęta działalność związana z ochroną i pomocą zwierzętom egzotycznym, a także, co z tym się wiąże ochrona środowiska naturalnego w Polsce, oraz zmniejszenie liczby wszelkiego rodzaju zagrożeń związanych z wyżej wymienionymi zwierzętami. Szczególny nacisk fundacji położony jest na zwierzęta z gromady gadów i płazów.

Stale potrzebne są akcesoria niezbędne do opieki nad zwierzętami (lampy grzewcze i UVB, metahalogeny, maty grzewcze, promienniki podczerwieni, podłoża, podkłady higieniczne etc.), pokarm i suplementy diety, środki dezynfekujące. Najważniejsze, i najbardziej kosztowne, są jednak lekarstwa, diagnostyka i leczenie weterynaryjne. Pomoc zwierzętom to finansowa studnia bez dna, ale cenna jest każda złotówka.
845 zł  z 845 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Rozlepiło - awatar
Joanna Rozlepiło
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Artur - awatar
Artur
20
Artur Kołakowski - awatar
Artur Kołakowski
20
Wiktoria - awatar
Wiktoria
5
Dolly - awatar
Dolly
20
Anna Smirnova - awatar
Anna Smirnova
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij