Kolejna interwencja, kolejny dramat zwierząt i ludzi. 

Bieda, alkohol, skrajna nieodpowiedzialność - to co nasi Inspektorzy OTOZ Animals zobaczyli na miejscu przerosło wszelkie obawy... Wszystko gdzieś ma swoją przyczynę,  niestety jest ona nam nieznana - jak można tak małą i młodą sunie skazać na zimno i nieszczęście?

Nie wszystkich jesteśmy w stanie przekonać do poprawy warunków w jakich żyją ich zwierzęta. Właśnie tego dnia nasi Inspektorzy nie byli wstanie wytłumaczyć właścicielom Oli że krzywdzą młodą suczkę. Sunia mieszkała na dworze, nie było by nic w tym niepokojącego gdyby nie fakt że Ola ma niespełna 3 miesiące, zamykana kratą na całą noc w o wiele za dużej budzie bez możliwości ogrzania jej własnym ciepłem.  Łańcuch przy budzie już czeka, aż pies będzie nieco większy – prawdopodobnie szyja była jeszcze zbyt mała, by założyć obrożę po poprzednim.

 Z tej interwencji wracamy z „Olą” – 3 miesięczną sunią. Waży niecałe 3kg. Jest bardzo wylękniona - boi się człowieka. Na widok wyciągniętej ręki, siusia pod siebie ze strachu. Gdy ręka się cofa, przybliża się nieco do człowieka i wącha z zaciekawienie – widać, że chciała by się pobawić, ale jeszcze się boi. 

Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu. Gdy dorośnie będzie prawdopodobnie w typie jamnika. Jeśli możesz poszukaj razem z nami domu dla suni, lub wesprzyj nasze działania, byśmy mogli dalej pomagać.🐾 

Wpłać darowiznę.

Zebrane fundusze pokryją koszty wstępnego leczenia w tym badanie na parwowirozę (180 zł) oraz odpowiednią karmę (200 zł). Dodatkowo chcemy również zapewnić jej odpowiednią socjalizacje oraz zajęcia z behawiorystą. 

Wpłaty - 7

Malwina - awatar
50
Malwina
Magda Woźnica - awatar
20
Magda Woźnica
Zofia Serafin - awatar
10
Zofia Serafin
Aleksandra Szymańska - awatar
10
Aleksandra Szymańska
Anna - awatar
10
Anna
Magdalena Dekiert Cenin - awatar
20
Magdalena Dekiert Cenin
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.