Zbiórka Szczeniaczki z pseudohodowli - zdjęcie główne

Szczeniaczki z pseudohodowli

390 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Osiem szczeniąt i matka zostały odebrane interwencyjnie z pseudohodowli w jednej z okolicznych wsi. Odbiór administracyjny przeprowadził Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt. Zwierzęta przebywają pod opieką naszej fundacji w domach tymczasowych i stałych.

Tak duża ilość szczeniąt plus matka wymagają sporych kwot, które przeznaczamy na podstawowe zabiegi u weterynarza, ale także na leczenie. Wszystkie szczenięta i matka muszą zostać odrobaczone, odpchlone i zaszczepione. Dodatkowo jeden ze szczeniąt jest odwodniony i ma powiększone węzły chłonne, wymaga opieki weterynaryjnej i leków. Wszystko to oczywiście efekt skandalicznych warunków w jakich trzymane były psy.

Sami nie jesteśmy w stanie udźwignąć kosztów leczenia i opieki weterynaryjnej dla tylu szczniąt i dla ich matki...Bardzo Was prosimy o wsparcie finansowe ! Każda złotówka jest tu na wagę złota, nie wiemy nawet ile łącznie wyniosą faktury i czy inne szczenięta także nie zaczną chorować...

Komentarze


 • Artur Lipiński - awatar

  Artur Lipiński

  06.11.2017
  06.11.2017

  pozdrawiam :-)

  • Fundacja Podaruj lepszy los - awatar

   Fundacja Podaruj lepszy los - Organizator zbiórki

   10.11.2017
   10.11.2017

   Dziękujemy ! <3

390 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Artur Lipiński - awatar
Artur Lipiński
10
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Adriana - awatar
Adriana
30
Katarzyna Faka - awatar
Katarzyna Faka
100
KatarzynaBK - awatar
KatarzynaBK
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Kazimirska - awatar
Monika Kazimirska
20
Magda - awatar
Magda
20
AGNIESZKA STANKOWSKA - awatar
AGNIESZKA STANKOWSKA
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij