Zbiórka Szczeniaczki z pseudohodowli - zdjęcie główne

Szczeniaczki z pseudohodowli

390 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Osiem szczeniąt i matka zostały odebrane interwencyjnie z pseudohodowli w jednej z okolicznych wsi. Odbiór administracyjny przeprowadził Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt. Zwierzęta przebywają pod opieką naszej fundacji w domach tymczasowych i stałych.

Tak duża ilość szczeniąt plus matka wymagają sporych kwot, które przeznaczamy na podstawowe zabiegi u weterynarza, ale także na leczenie. Wszystkie szczenięta i matka muszą zostać odrobaczone, odpchlone i zaszczepione. Dodatkowo jeden ze szczeniąt jest odwodniony i ma powiększone węzły chłonne, wymaga opieki weterynaryjnej i leków. Wszystko to oczywiście efekt skandalicznych warunków w jakich trzymane były psy.

Sami nie jesteśmy w stanie udźwignąć kosztów leczenia i opieki weterynaryjnej dla tylu szczniąt i dla ich matki...Bardzo Was prosimy o wsparcie finansowe ! Każda złotówka jest tu na wagę złota, nie wiemy nawet ile łącznie wyniosą faktury i czy inne szczenięta także nie zaczną chorować...

Komentarze


 • Artur Lipiński - awatar

  Artur Lipiński

  06.11.2017
  06.11.2017

  pozdrawiam :-)

  • Fundacja Podaruj lepszy los - awatar

   Fundacja Podaruj lepszy los - Organizator zbiórki

   10.11.2017
   10.11.2017

   Dziękujemy ! <3

390 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Artur Lipiński - awatar
Artur Lipiński
10
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Adriana - awatar
Adriana
30
Katarzyna Faka - awatar
Katarzyna Faka
100
KatarzynaBK - awatar
KatarzynaBK
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Kazimirska - awatar
Monika Kazimirska
20
Magda - awatar
Magda
20
AGNIESZKA STANKOWSKA - awatar
AGNIESZKA STANKOWSKA
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij