Zbiórka Szczeniaczki z pseudohodowli - zdjęcie główne

Szczeniaczki z pseudohodowli

390 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Osiem szczeniąt i matka zostały odebrane interwencyjnie z pseudohodowli w jednej z okolicznych wsi. Odbiór administracyjny przeprowadził Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt. Zwierzęta przebywają pod opieką naszej fundacji w domach tymczasowych i stałych.

Tak duża ilość szczeniąt plus matka wymagają sporych kwot, które przeznaczamy na podstawowe zabiegi u weterynarza, ale także na leczenie. Wszystkie szczenięta i matka muszą zostać odrobaczone, odpchlone i zaszczepione. Dodatkowo jeden ze szczeniąt jest odwodniony i ma powiększone węzły chłonne, wymaga opieki weterynaryjnej i leków. Wszystko to oczywiście efekt skandalicznych warunków w jakich trzymane były psy.

Sami nie jesteśmy w stanie udźwignąć kosztów leczenia i opieki weterynaryjnej dla tylu szczniąt i dla ich matki...Bardzo Was prosimy o wsparcie finansowe ! Każda złotówka jest tu na wagę złota, nie wiemy nawet ile łącznie wyniosą faktury i czy inne szczenięta także nie zaczną chorować...

Komentarze


 • Artur Lipiński - awatar

  Artur Lipiński

  06.11.17
  06.11.17

  pozdrawiam :-)

  • Fundacja Podaruj lepszy los - awatar

   Fundacja Podaruj lepszy los - Organizator zbiórki

   10.11.17
   10.11.17

   Dziękujemy ! <3

390 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Artur Lipiński - awatar
Artur Lipiński
10
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Adriana - awatar
Adriana
30
Katarzyna Faka - awatar
Katarzyna Faka
100
KatarzynaBK - awatar
KatarzynaBK
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Kazimirska - awatar
Monika Kazimirska
20
Magda - awatar
Magda
20
AGNIESZKA STANKOWSKA - awatar
AGNIESZKA STANKOWSKA
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij