Zbiórka Uratuj z nami Przemka - zdjęcie główne

Uratuj z nami Przemka

82 224 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 980 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Przemysław Otfinowski - awatar

Przemysław Otfinowski

Organizator zbiórki

                                       Prosimy o pomoc dla Przemka!

    We wrześniu br. mój syn 33-letni Przemek wyjechał do Norwegii w poszukiwaniu lepszego życia. Niestety 17 listopada 2020r. doszło do tragedii w wyniku, której Przemek jest w śpiączce w szpitalu Ahus, Akershus universitets-sykehus, Nordbyhagen. Doznał ciężkiego niedotlenienia mózgu na skutek zadławienia się posiłkiem. Lekarze w Norwegii ocenili jego szanse na znikome, chcieli go odłączyć od respiratora bez zgody rodziny. Niestety tam jest takie prawo. Udało nam się jednak to powstrzymać, ale musimy go ściągnąć do Polski. Przemek jest moim najstarszym synem, którego strata to dla mnie potworny kolejny cios. Kolejny, ponieważ dzień przed tą bolesną informacją tj. 16.11.2020r. zmarł mój mąż Ryszard Otfinowski. 

      Znalazłam się w tragicznej sytuacji, która przekracza moje możliwości ofiarowania pomocy w pojedynkę. Mam zobowiązania kredytowe, dodatkowe obciążenia spowodowane nagłą śmiercią męża. Moja sytuacja materialna blokuje jakiekolwiek działania, gdyż są to kolosalne kwoty... pragnę realnej szansy na powrót mojego syna i kontynuacji ratowania jego życia w kraju. 

      Wiem, że moje dziecko już nigdy nie wróci takie jakiego żegnałam we wrześniu, ale z całych sił pragnę by był tutaj, blisko mnie, blisko rodziny... będę o niego walczyć! 

Błagamy o wsparcie, 

Mama Przemka Ewa Otfinowska z rodziną. 


                              Jeśli masz możliwość proszę, uratuj go z nami... 


Komentarze


 • Magdalena Wilk - awatar

  Magdalena Wilk

  01.12.20
  01.12.20

  Mam nadzieję że będzie ok. Życzymy powrotu do kraju i do zdrowia. Z mężem życzymy aby święta były pogodne jak tylko syn się wybudzi. Najważniejsze mieć nadzieje

 • Wioleta Madziag Ribeiro - awatar

  Wioleta Madziag Ribeiro

  01.12.20
  01.12.20

  Mam. Nadziej ze uda się uzbierać całość trzymam kciuki

 • Kamil Galuszka - awatar

  Kamil Galuszka

  01.12.20
  01.12.20

  Wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje ze uda się chłopaka wybudzić.

 • Diana - awatar

  Diana

  30.11.20
  30.11.20

  Walcz chłopaku!

 • Marzena Omofner - awatar

  Marzena Omofner

  30.11.20
  30.11.20

  Przemku- walcz !❤️

82 224 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 980 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Przemysław Otfinowski - awatar

Przemysław Otfinowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 980

Joanna Cieślak - awatar
Joanna Cieślak
100
Cezary i Agnieszka Ligęza - awatar
Cezary i Agnieszka Ligęza
100
Kasia Ligęza - awatar
Kasia Ligęza
10
Krystyna Jakubczyk - awatar
Krystyna Jakubczyk
100
Katarzyna Deka - awatar
Katarzyna Deka
50
Basia Woś - awatar
Basia Woś
50
Konrad - awatar
Konrad
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
elag - awatar
elag
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij