Zbiórka Łąka - zdjęcie główne

Łąka

191 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janina Hajdas - awatar

Janina Hajdas

Organizator zbiórki

Cześć. 

Jestem Janina.

Od dziecka marzyłam o koniach. Ich cudowność wyraża się w łagodnosci, sile i szczerosci. Trzymanie konia w wynajętym boksie uważam za barbarzyństwo wobec tych zwierząt (wobec wszystkich innych trzymanych w klatkach też). Dlatego aby zrealizować moje marzenie muszę zacząć od łąki. Na konia już mam, postaram sie też aby miał towarzystwo. Koń to zwierzę stadne, nie moze byc sam. Uczę się o koniach w Szkole Koniarzy Horseway aby mieć większe pojęcie o potrzebach mojego konia. Nie mam dużych możliwości finansowych. Ziemia jest droga, nie poradzę sobie z zebraniem tak duzej kwoty.

Nie jestem chora na raka, nie uległam wypadkowi, biedna też nie jestem. Mam marzenie i nie ustanę dopóki go nie spełnię.

Proszę o pomoc w zebraniu funduszy na kupno działki.

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Janina Hajdas - awatar

  Janina Hajdas

  27.06.2019
  27.06.2019

  Wiecie, że koń ma pięć serc? Jedno umiejscowione jest w klatce piersiowej a pozostałe cztery to kopyta. Kopyta są najbardziej ukrwionymi częściami konia. Pod puszką kopytową, którą każdy widzi spoglądając na konia, znajduje się tworzywo kopytowe, Jest to tkanka usiana drobnymi naczyniami krwionośnymi. Koń stawiając kopyto na podłożu, rozpycha ciężarem swojego ciała puszkę kopytową, tworzywo kopytowe się rozszerza i wtedy do jego naczyń napływa krew. Kidy koń podnosi kopyto, puszka kopytowa zwęża się, ściska naczynia krwionośne w tworzywie kopyta i krew jest wypychana do wyższych części nogi konia. Dlatego mówi się, że koń ma pięć serc. Zadziwiające!

  Zdjęcie aktualizacji 33 451

191 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janina Hajdas - awatar

Janina Hajdas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Danuta zoledziewska - awatar
Danuta zoledziewska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij