Zbiórka Łąka - zdjęcie główne

Łąka

191 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janina Hajdas - awatar

Janina Hajdas

Organizator zbiórki

Cześć. 

Jestem Janina.

Od dziecka marzyłam o koniach. Ich cudowność wyraża się w łagodnosci, sile i szczerosci. Trzymanie konia w wynajętym boksie uważam za barbarzyństwo wobec tych zwierząt (wobec wszystkich innych trzymanych w klatkach też). Dlatego aby zrealizować moje marzenie muszę zacząć od łąki. Na konia już mam, postaram sie też aby miał towarzystwo. Koń to zwierzę stadne, nie moze byc sam. Uczę się o koniach w Szkole Koniarzy Horseway aby mieć większe pojęcie o potrzebach mojego konia. Nie mam dużych możliwości finansowych. Ziemia jest droga, nie poradzę sobie z zebraniem tak duzej kwoty.

Nie jestem chora na raka, nie uległam wypadkowi, biedna też nie jestem. Mam marzenie i nie ustanę dopóki go nie spełnię.

Proszę o pomoc w zebraniu funduszy na kupno działki.

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Janina Hajdas - awatar

  Janina Hajdas

  27.06.2019
  27.06.2019

  Wiecie, że koń ma pięć serc? Jedno umiejscowione jest w klatce
  piersiowej a pozostałe cztery to kopyta. Kopyta są najbardziej
  ukrwionymi częściami konia. Pod puszką kopytową, którą każdy widzi
  spoglądając na konia,
  znajduje się tworzywo kopytowe, Jest to tkanka usiana drobnymi
  naczyniami krwionośnymi. Koń stawiając kopyto na podłożu, rozpycha
  ciężarem swojego ciała puszkę kopytową, tworzywo kopytowe się
  rozszerza i wtedy do jego naczyń napływa krew. Kidy koń podnosi
  kopyto, puszka kopytowa zwęża się, ściska naczynia krwionośne w
  tworzywie kopyta i krew jest wypychana do wyższych części nogi konia.
  Dlatego mówi się, że koń ma pięć serc.
  Zadziwiające!

  Zdjęcie aktualizacji 33 451

191 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janina Hajdas - awatar

Janina Hajdas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Danuta zoledziewska - awatar
Danuta zoledziewska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij