Zbiórka Aparaty słuchowe z systemem fm. - zdjęcie główne

Aparaty słuchowe z systemem fm.

1 020 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Monika Kuźniak - awatar

Monika Kuźniak

Organizator zbiórki

Jestem mamą Piotrusia wesołego 10 latka ktory zmaga sie z wieloma przeszkodami na drodze do samodzielnosci. Urodził się jako wcześniak w zamartwicy wenątrzmacicznej, otrzymał tylko 1 punkt w skali apgar. W pierwszej dobie życia przeszedł operacje ratującą życie powikłaną sepsą i zapaleniem płuc. Masa antybiotyków jakie musiał zażyc w pierwszym roku życia doprowadziły do utraty słuchu w stopniu głębokim. Po za tym Piotruś ma bardzo dużą wadę wzroku , skolioze, niedoczynność tarczycy , Zespół Downa i do dzis ogromny problem z komunikacją werbalną. Wszystko to wymaga bardzo kosztownych terapii i turnusów .

Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na zakup aparatów najnowszej generacji z tak zwanym systemem fm. lub samego systemu fm .System fm jest to taki system który stosuje się u dzieci z niedosłuchem zwłaszcza w szkole czy przedszkolu Systemy FM. Wzmocnienie dźwięku za pomocą aparatów słuchowych ułatwia słyszenie, poprawiając tym samym zrozumienie mowy. ... Osobny mikrofon (umieszczony np. na szyi nauczyciela) odbiera sygnał mowy za pomocą pętli indukcyjnej i przesyła go do systemu FM, który z kolei przesyła go do aparatu słuchowego na uchu dziecka. Koszt takiego systemu to około 12000 z czego około 6 000/7000 uda się uzyskać z dofinansowań NFZ PFRON . Koszt aparatu to 28.000 z czego maksymalne dofinansowanie to 10000 więc nasz koszt to 8000 + baterie i wkładki .

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą wpłate dla Piotrusia. Dla Piotrusia odbywają się również licytacje na Facebooku. 

Charytatywnie z pomocą Piotrusiowi 

Piotrus jest podopiecznym fundacji "Zdążyć z Pomocą "

http://dzieciom.pl/podopieczni/6843

Komentarze


 • Joanna Kasznia - awatar

  Joanna Kasznia

  20.06.17
  20.06.17

  Buziaki dla Piotrusia:)

  • Monika Kuźniak - awatar

   Monika Kuźniak - Organizator zbiórki

   23.06.17
   23.06.17

   Dziękujemy ❤

 • aga j-k - awatar

  aga j-k

  06.06.17
  06.06.17

  mam nadzieję iż mimo tego co się dzieje -damy radę Buziaki dla Piotrusia

  • Monika Kuźniak - awatar

   Monika Kuźniak - Organizator zbiórki

   06.06.17
   06.06.17

   Aga pewnie że damy 😉 Dziękuję ❤

 • Emilka Sukiennik - awatar

  Emilka Sukiennik

  01.06.17
  01.06.17

  buziaki dla Piotrusia od Olusia

  • Monika Kuźniak - awatar

   Monika Kuźniak - Organizator zbiórki

   03.06.17
   03.06.17

   Dziękujemy ❤

1 020 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Monika Kuźniak - awatar

Monika Kuźniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 62

Ze zbiorki bezdomny duet - awatar
Ze zbiorki bezdomny duet
100
Karolina Jurczyk - awatar
Karolina Jurczyk
20
AGNIESZKA - awatar
AGNIESZKA
20
Katarzyna Dąbrowska - awatar
Katarzyna Dąbrowska
5
Magdalena Gradzik - awatar
Magdalena Gradzik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Olga Sz. - awatar
Olga Sz.
5
Joanna Kasznia - awatar
Joanna Kasznia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij