Zbiórka Azyl Marzeń dla Zwierząt. - zdjęcie główne

Azyl Marzeń dla Zwierząt.

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Mikołaj Kołodziejski - awatar

Mikołaj Kołodziejski

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Azyl Marzeń dla Zwierząt.

Azyl Marzeń dla Zwierząt - to projekt, który kiedyś był marzeniem, a teraz dąży do realizacji!

Azyl Marzeń dla Zwierząt - to projekt, który kiedyś był marzeniem, a teraz może stać się rzeczywistością!

Jesteśmy grupą młodych osób, zaangażowanych w pomoc zwierzętom na terytorium naszego kraju. Pomoc niesiemy potrzebującym zwierzętom domowym jak i dzikim. Nie ma życia, niewartego przeżycia. Zwierzęta to cel naszego działania, a pomoc im to pasja, której nie możemy się oprzeć.

Azyl będzie służył jako dom tymczasowy dla zwierząt rekwirowanych w trakcie interwencji organizacji pro zwierzęcych, jak i do udzielania profesjonalnej pomocy zwierzętom zamieszkującym naszą rodzimą faunę. Mikołaj Kołodziejski - główny pomysłodawca projektu, to chłopak od lat zaangażowany w pomoc zwierzętom w wielu organizacjach. Ma ogromne doświadczenie i robi to z ogromną starannością, sumiennością i całkowitym zaangażowaniem. Na swoim koncie ma dziesiątki uratowanych, zwierzęcych żyć i nie zamierza na tym poprzestać. Mikołaj to fotograf i specjalista w zakresie marketingu internetowego z wieloletnim doświadczeniem. Jego chęć działania, przyczyniła się dzięki pomocy życzliwych ludzi do realizacji wielu z pozoru szalonych projektów, które niosły dobro ludziom i zwierzętom.

Budowa małego azylu, którego celem jest niesienie pomocy potrzebującym zwierzętom to nie lada wyczyn! Azyl znajdować będzie się na terenie miasta Kutno. Posiadamy już działkę pod budowę azylu jak i dużo sprzętu pierwszej potrzeby. Aby jednak zrealizować nasz projekt, potrzebujemy środków na budowę boksów dla zwierząt, zagród, zakup sprzętu medycznego, środków czystości, klatek, podłoży i wszystkich pozostałych rzeczy niezbędnych by nieść pomoc zwierzętom.

Powstanie Azylu to także koszta związane z opłatami za media, z zakupem sprzętu teleinformatycznego oraz pokryciem opłat marketingowych i promocyjnych. Chcemy być na bieżąco ze wszystkimi, którzy będą nas wspierać, a przede wszystkim być fair i informować o każdym naszym działaniu, dlatego niezbędne też będzie pokrycie kosztów związanych ze stroną internetową oraz prowadzeniem kanałów w Social Media.

Liczymy na Państwa pomoc - bez Was nasze marzenie nigdy nie stanie się rzeczywistością, a warto pamiętać, że rzeczywistość ta, to spełnianie marzeń zwierząt.

Zdjęcie opisu zbiórki Azyl Marzeń dla Zwierząt.

0 zł  z 15 000 zł (Cel)
Mikołaj Kołodziejski - awatar

Mikołaj Kołodziejski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij