Zbiórka Wojtuś potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Wojtuś potrzebuje pomocy

498 297 zł  z 900 000 zł (Cel)
Wpłaciły 11 364 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Pławecka - awatar

Natalia Pławecka

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim ❤️ proszę, przeczytaj i poznaj moją historie 

Jestem Wojtuś i mam 10 lat, na co dzień jestem zawsze uśmiechnięty. Uwielbiam grać w piłkę z moimi kolegami i chodzić do szkoły. Jednak 2 lata temu w naszej rodzinie przydarzyła się tragedia, moja mama zachorowała na nowotwór i w ciągu 2 miesięcy odeszła do lepszego świata. Nie ma jej przy mnie w tych trudnych chwilach, które aktualnie przeżywam przy kolejnych diagnostykach w szpitalach. 

Zaczęło się wszystko w 2020 roku od bólu brzucha. Przy spożywaniu posiłków ból się nasilał, wiec moja mama zabrała mnie do szpitala, gdzie zajęli się mną lekarze. Po wielu badaniach klinicznych oraz genetycznych, pobieraniu wycinków guzów padła diagnoza NEUROFIBROMATOZA TYPU 1 tzn że mam nerwiakowłokniaki splotowe w przestrzeni zaotrzewnej. Również mam glejaka nerwu wzrokowego lewego. Dowiedziałem się również, że guzki które posiadam nie podlegają operacji, nie mogę przyjąć radioterapii i chemioterapii ze względu na lokalizację i objętość tych guzów. 

Mam całe życie przed sobą, posiadam marzenia które kiedyś chciałbym zrealizować. Medycyna cały czas idzie do przodu, dlatego mam możliwość przyjęcia leku, który zmieni moje życie ( lek KOSELUGO ). 

Niestety, ale cena jest duża, w walucie euro a lek który mogę dostać nie jest refundowany. Dodatkowo wstępne leczenie obejmuje 8 miesięcy. Bez uzbieranej kwoty nie będę w stanie zacząć przyjmować leku, gdyż leczenie musi być ciagłe. Zwracam się do was z prośbą o pomoc. Razem jesteśmy w stanie uzbierać potrzebną kwotę!!!
~ Wojtuś 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Natalia Pławecka - awatar

  Natalia Pławecka

  10.12.2022
  10.12.2022

  Dziękujemy za każdą złotówkę! ❤️ jesteście wielcy

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.2023
  04.02.2023

  Trzymaj się Wojtuś, dasz radę jesteś dzielnym chłopcem jesteśmy z tobą ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.02.2023
  03.02.2023

  Trzymaj się Wojtuś, będzie dobrze ❤

 • Łukasz Burek Licytacja makiety zamku - awatar

  Łukasz Burek Licytacja makiety zamku

  30.01.2023
  30.01.2023

  Licytacja makiety zamku w Melsztynie

 • Patryk - awatar

  Patryk

  30.01.2023
  30.01.2023

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.01.2023
  29.01.2023

  Zdrowia Byku ;)

498 297 zł  z 900 000 zł (Cel)
Wpłaciły 11 364 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Pławecka - awatar

Natalia Pławecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11 364

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Damian - awatar
Damian
20
Karolina - awatar
Karolina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Bernadeta Nieć Licytacja Zegarek Angielski - awatar
Bernadeta Nieć Licytacja Zegarek Angielski
60
Martyna - awatar
Martyna
30
Adam Grosicki - awatar
Adam Grosicki
5
Paulina Stachoń aukcja szkatułka malowana - awatar
Paulina Stachoń aukcja szkatułka malowana
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij