Zbiórka Ratujemy Fugę z Radys - zdjęcie główne

Ratujemy Fugę z Radys

1 521 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Zbiórka zakończona
 
Alex March - awatar

Alex March

Organizator zbiórki

Jesteśmy grupą ludzi, którzy ratują psy z Radys, wyciągając je stamtąd - umieszczając w doświadczonych domach tymczasowych, leczymy, sterylizujemy i szukamy dla Nich najlepszych, odpowiedzialnych domów stałych.

EDIT: Chociaż nie udało nam się uzbierać założonego celu, Fuga wyjechała do domu tymczasowego. Podjęliśmy dobrą decyzję, ponieważ widać było, że sunia jest zmęczona, przygnębiona, wycofana. Po kilku dniach w domu tymczasowym zaczyna odżywać, nabierać zaufania. Potrzebujemy nadal środków na weterynarza, karmę, koszty utrzymania, sterylizację.

Chcemy pomóc Fudze - dużej, czteroletniej suni, która już ponad pół roku przebywa w schronisku w Radysach. Duże psy takie jak ona, mają mniejsze szanse na adopcje bezprośrednio ze schroniska, dlatego chcemy zabrać Fugę do domu tymczasowego, w którym będzie przygotowana do adopcji i będzie miała realne szanse na znalezienie dobrego domu. A przecież Fuga zasługuje na lepsze życie, bo to dobra i poczciwa sunia, która bardzo potrzebuje być blisko ludzi. Nie pozwólmy zmarnować jej najlepszych lat w schroniskowym kojcu, bez spacerów, bez miłości, bez własnej rodziny. Potrzebujemy środków na transport do domu tymczasowego, leczenie, sterylizację, karmę i inne wydatki związane z utrzymaniem Fugi. Prosimy Was, pomóżcie. 

Uratowaliśmy już sporo psów. Nasze działania można śledzić na stronie https://www.facebook.com/groups/265074064189426/ 

Komentarze


 • Jowita Jankowska - awatar

  Jowita Jankowska

  14.06.19
  14.06.19

  Powodzenia psinko!!!

 • Lonia Milewska - awatar

  Lonia Milewska

  22.05.19
  22.05.19

  💚💚💚

1 521 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Zbiórka zakończona
 
Alex March - awatar

Alex March

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 67

CristaB - awatar
CristaB
20
Beata - awatar
Beata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Budzinska - awatar
Budzinska
20
Paweł Dymek - awatar
Paweł Dymek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Copik - awatar
Dorota Copik
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Eliza - awatar
Eliza
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij