Zbiórka Ratujemy Fugę z Radys - zdjęcie główne

Ratujemy Fugę z Radys

1 521 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Alex March - awatar

Alex March

Organizator zbiórki

Jesteśmy grupą ludzi, którzy ratują psy z Radys, wyciągając je stamtąd - umieszczając w doświadczonych domach tymczasowych, leczymy, sterylizujemy i szukamy dla Nich najlepszych, odpowiedzialnych domów stałych.

EDIT: Chociaż nie udało nam się uzbierać założonego celu, Fuga wyjechała do domu tymczasowego. Podjęliśmy dobrą decyzję, ponieważ widać było, że sunia jest zmęczona, przygnębiona, wycofana. Po kilku dniach w domu tymczasowym zaczyna odżywać, nabierać zaufania. Potrzebujemy nadal środków na weterynarza, karmę, koszty utrzymania, sterylizację.

Chcemy pomóc Fudze - dużej, czteroletniej suni, która już ponad pół roku przebywa w schronisku w Radysach. Duże psy takie jak ona, mają mniejsze szanse na adopcje bezprośrednio ze schroniska, dlatego chcemy zabrać Fugę do domu tymczasowego, w którym będzie przygotowana do adopcji i będzie miała realne szanse na znalezienie dobrego domu. A przecież Fuga zasługuje na lepsze życie, bo to dobra i poczciwa sunia, która bardzo potrzebuje być blisko ludzi. Nie pozwólmy zmarnować jej najlepszych lat w schroniskowym kojcu, bez spacerów, bez miłości, bez własnej rodziny. Potrzebujemy środków na transport do domu tymczasowego, leczenie, sterylizację, karmę i inne wydatki związane z utrzymaniem Fugi. Prosimy Was, pomóżcie. 

Uratowaliśmy już sporo psów. Nasze działania można śledzić na stronie https://www.facebook.com/groups/265074064189426/ 

Komentarze


 • Jowita Jankowska - awatar

  Jowita Jankowska

  14.06.2019
  14.06.2019

  Powodzenia psinko!!!

 • Lonia Milewska - awatar

  Lonia Milewska

  22.05.2019
  22.05.2019

  💚💚💚

1 521 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Alex March - awatar

Alex March

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 67

CristaB - awatar
CristaB
20
Beata - awatar
Beata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Budzinska - awatar
Budzinska
20
Paweł Dymek - awatar
Paweł Dymek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Copik - awatar
Dorota Copik
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Eliza - awatar
Eliza
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij