Zbiórka Leczenie immunologiczne raka. - miniaturka zdjęcia

Leczenie immunologiczne raka. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie immunologiczne raka. - zdjęcie główne

Leczenie immunologiczne raka.

348 209 zł  z 600 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 676 osób
Magdalena Błaszko - awatar

Magdalena Błaszko

Organizator zbiórki

Mam 45 lat, na codzień jestem lekarzem ginekologiem i pomagam innym, teraz sama potrzebuję pomocy.

Od 2019 roku choruję na raka jelita grubego. Po operacji przeszłam 6 miesięcy chemioterapii. W 2021 roku wykryto wznowę w płucach. Poddałam się kolejnej operacji oraz następowej chemioterapii. 

W chwili obecnej wykryto kolejną wznowę w płucach, tym razem niestety zmiany są nieoperacyjne. Czeka mnie kolejna chemioterapia, aczkolwiek z ograniczoną szansą powodzenia. 

Jest jednak szansa dla mnie, żeby wygrać z tą chorobą.

W Niemieckim Instytucie Immunologii Klinicznej w Kolonii stworzono szczepionkę dopasowywaną indywidualnie do pacjenta i typu nowotworu. Pomaga ona organizmowi zwalczyć chorobę. 

Jest to jedyna szansa dla mnie.

Terapia bardzo kosztowna, bez możliwości refundacji. 

Pomóżcie proszę. 

Bardzo chcę żyć.

Poniżej przedstawiam informacje uzyskane po wstępnej konsultacji w Instytucie. 

Poziom kosztów wynika z ogromnego nakładu personelu i techniki: dla każdego pacjenta produkowany jest indywidualny lek w ścisłej zgodności z wymogami prawnymi niemieckiej ustawy o lekach (AMG).


Ponieważ terapia stosowana u każdego pacjenta jest indywidualna, koszty różnią się, czasem znacznie.  Opłaty przedstawiają się następująco:

– za badania laboratoryjne wymagane przed zabiegiem od 5500 € 

– za cykl szczepień IO-VAC® od 23 000 € do 28 000 € (Na leczenie przypadają co najmniej dwa cykle szczepień).

– za pięciodniowy zabieg indukujący immunogenną śmierć komórek (ICD) (np. jako leczenie uzupełniające podczas chemioterapii lub jako terapia podtrzymująca po wykonaniu cykli szczepień IO-VAC®) od 6 000 € do 11 000 €. Zalecone zostało 5 do 7 cykli. Jeden cykl miesięcznie przez najbliższe 7 miesięcy.


Kwoty te nie obejmują żadnych dodatkowych kosztów za poszczególne leki (wlewy). Koszty leczenia ponosi pacjent niezależnie od refundacji z ubezpieczenia.


Immunoterapia nie jest objęta niemieckim ani polskim ustawowym ubezpieczeniem zdrowotnym.


88 000€ - 133 000€  co daje około 422 400 - 638 400 zł


Podałam kwotę pomniejszoną o 38 400 złotych zebranych na zrzutka.pl - gdzie zrzutka została zakończona (ze względu na wątpliwości związane z regulaminem).


Kwota ustalona w zbiórce jest sumą kosztów podanych podczas badania kwalifikacyjnego. Kwota będzie zależna od przebiegu leczenia i odpowiedzi na nie.


W przypadku zakończenia leczenia i niewykorzystania wszystkich środków przekażę pozostałą kwotę na pomoc kolejnej potrzebującej osobie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Błaszko - awatar

  Magdalena Błaszko

  16.01.2024
  16.01.2024

  Dziękuję za Wasze wsparcie
  Na zdjęciu poniżej załączyłam koszty ostatniej terapii w Niemczech.
  Chemia +terapia zaczynają działać w ostatniej tomografii regresja zmian.
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Zdjęcie aktualizacji 136 260

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.12.2023
  01.12.2023

  Wszystko będzie dobrze!!!

 • MLka - awatar

  MLka

  24.11.2023
  24.11.2023

  Powodzenia

 • Kasia - awatar

  Kasia

  22.11.2023
  22.11.2023

  Trzymaj się Madziu!!!!!

 • MLka - awatar

  MLka

  22.11.2023
  22.11.2023

  Trzymaj się!

 • PATRYK D - awatar

  PATRYK D

  20.11.2023
  20.11.2023

  Trzymam kciuki :)

348 209 zł  z 600 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 676 osób
Magdalena Błaszko - awatar

Magdalena Błaszko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 676

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jadwiga - awatar
Jadwiga
100
Adam Srebrzynski - awatar
Adam Srebrzynski
100
I.K. - awatar
I.K.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Kacper Barszcz / rower męski KROSS Siberian - awatar
Kacper Barszcz / rower męski KROSS Siberian
400
Tomasz Góreczny - awatar
Tomasz Góreczny
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij