Zbiórka Na Leczenie i Rehabilitację Oli - miniaturka zdjęcia

Na Leczenie i Rehabilitację Oli Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na Leczenie i Rehabilitację Oli - zdjęcie główne

Na Leczenie i Rehabilitację Oli

40 538 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 428 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Mrozowicz - awatar

Natalia Mrozowicz

Organizator zbiórki

W imieniu swoim jak i mojej rodziny tworzymy tę zbiórkę na leczenie i rehabilitacje mojej siostry Aleksandry Tomczak. Ola ma 23 lata. W dniu 5grudnia 2022r. uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu ,wskutek którego  został złamany kręgosłup i uszkodzony rdzeń kręgowy w odcinku piersiowym . Przeszła jedną operacje kręgosłupa podczas, której nie udało się go w pełni ustabilizować, dlatego w najbliższych dniach czeka ją następna operacja, która ma na celu większa stabilizację i usztywnienie kręgosłupa. Ponadto rdzeń kręgowy uległ uszkodzeniu . Fakt ten sprawił, że od pasa w dół ma niedowład nóg i nie może chodzić. Czeka ją długotrwała i kosztowna rehabilitacja , dlatego już w tym momencie uruchamiamy zbiórkę. Mamy nadzieje, że zebrane pieniądze pomogą Oli stanąć na nogi i samodzielnie się poruszać. Wierzymy w siłę internetu i Wasze dobre serca ! Serdecznie dziękujemy za każdą przelaną złotówkę .


AKTUALIZACJA….


Z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom za każdą przelaną złotówkę. Ola jest już po operacjach kręgosłupa i dzięki Waszej pomocy rozpoczęła turnus rehabilitacyjny w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Krakowie. Nie odzyskała jeszcze czucia w nogach, ale dzielnie z dużym zaangażowaniem i nadzieją ćwiczy pod okiem fizjoterapeutów. Jednak do odzyskania sprawności jest przed nią jeszcze długa droga. Dużą szansę na powrót do sprawności daje innowacyjna rehabilitacja z wykorzystaniem egzoszkieletu. Jest ona jednak bardzo kosztowna, dlatego cały czas prosimy Was o wsparcie finansowe dla Oli w najważniejszej walce w jej życiu - w walce o sprawność i samodzielność. Możemy zapewnić, że wszystkie przekazane przez Państwa pieniądze zostaną w 100% wykorzystane na rehabilitację Oli. Z góry dziękujemy za wsparcie i wierzymy, że dobro zawsze wraca do nas podwójnie.
Rodzina Oli

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.02.2023
  14.02.2023

  Trzymaj się dziewczyno!

 • Klaudia - awatar

  Klaudia

  14.02.2023
  14.02.2023

  Powodzenia!

 • Wiolka - awatar

  Wiolka

  22.12.2022
  22.12.2022

  Trzymam kciuki i mam nadzieję że wszystko bedzie ok.

 • Weronika W - awatar

  Weronika W

  17.12.2022
  17.12.2022

  Choć wpłata pieniędzy to tak niewielka pomoc przy cierpieniu, mam nadzieję, że te złotówki przywrócą uśmiech na twarzy i radość w oczach.

 • Dawid - awatar

  Dawid

  13.12.2022
  13.12.2022

  Życzę aby wszystko kroczyło pomyślnie! Trzymam kciuki!

40 538 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 428 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Mrozowicz - awatar

Natalia Mrozowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 428

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zofia - awatar
Zofia
50
Basia k - awatar
Basia k
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafał - awatar
Rafał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paweł - awatar
Paweł
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata - awatar
Beata
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij