Zbiórka Razem po Windę ZSS w Zawadzkiem - miniaturka zdjęcia

Razem po Windę ZSS w Zawadzkiem Jak założyć taką zbiórkę?

Razem po Windę ZSS w Zawadzkiem

138 739 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 279 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Mrózek - awatar

Agata Mrózek

Organizator zbiórki

Zespół szkół Specjalnych w Zawadzkiem mierzy się z wyzwaniem aby uzbierać pieniądze na budowę windy która w ogromnym stopniu pomogłaby w poruszaniu się dzieci na terenie swojej szkoły.

 Placówkę wspiera Fundacja "Mały Krok" która małymi kroczkami zmierza do celu.  Dyrektor Artur Walkowiak  postanowił przyspieszyć i wydłużyć krok. Biega codziennie 10 km do momentu wybudowania windy. Ja natomiast chcę pomóc w zdobyciu tego celu zakładając grupę z licytacjami dla tej WYJĄTKOWEJ  SZKOŁY w Zawadzkiem.  Z każdym rokiem do Szkoły trafia coraz większa liczba dzieci z niepełnosprawnością ruchową. Na wózkach, nie poruszających się samodzielnie lub w bardzo ograniczonym stopniu. Każdego dnia Dyrektor, opiekunowie, nauczyciele  kilkakrotnie każdego ucznia muszą "przenosić" własnymi siłami pomiędzy piętrami.

 Szkoła ma wsparcie z zzewnątrz m.in Organ Prowadzący - Powiat Strzelecki. Rodzice uczniów uczęszczających do szkoły itd , ale potrzebujemy większej liczby ludzi dobrej woli. Sami nie są w stanie pozyskać całej kwoty. Wstępny koszt budowy szacuje się na ponad 300 tyś zł.

Liczę że wspólnie uda nam się osiągnąć CEL !  No to do dzieła <

❤️ BO DOBRO POWRACA ❤️


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agata Mrózek - awatar

  Agata Mrózek

  26.09.2023
  26.09.2023

  Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Zapraszamy do udostępniania zbiórki ❤️

  #Dyrektorbiegapowindedlaswoichdzieciakow
  Zajrzyjcie również na stronę dyrektor Biega po Windę ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 129 255

Komentarze


 • Szymownik wpłaca 2 zł - awatar

  Szymownik wpłaca 2 zł

  06.02.2024
  06.02.2024

  Wpłaciłem 2 zł

 • Anna Drzyzga - awatar

  Anna Drzyzga

  25.01.2024
  25.01.2024

  Anna Drzyzga - breloczek i zakładka do książki

 • Agnieszka Misztela-Karpina - awatar

  Agnieszka Misztela-Karpina

  22.12.2023
  22.12.2023

  Loteria

 • Karolina - awatar

  Karolina

  12.12.2023
  12.12.2023

  Powodzenia

 • Bernard Müller Loteria - awatar

  Bernard Müller Loteria

  11.12.2023
  11.12.2023

  Bernard Müller Loteria

138 739 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 279 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Mrózek - awatar

Agata Mrózek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 279

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina z Opola - awatar
Karolina z Opola
20
Kamila Zerman - awatar
Kamila Zerman
50
Karina Glanc - awatar
Karina Glanc
110
Jolanta Kluba -woda, balsam, perfumetka - awatar
Jolanta Kluba -woda, balsam, perfumetka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Artur Gawin aukcja klocki - awatar
Artur Gawin aukcja klocki
35
Asia - awatar
Asia
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij