Zbiórka Starość bez bólu i cierpienia ! - zdjęcie główne

Starość bez bólu i cierpienia !

395 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Jest sobie w schronisku taki pies, który do szczęścia potrzebuje najmniej ze wszystkich... Nie jest nachalny, nie wita się żywiołowo, nie skacze, nie prosi o uwagę. Kto był z Faberkiem na spaceru, wie że on za chwilę ciągnie z powrotem do schroniska. On ma tutaj swój boks, swoje rytuały, swoją miseczkę i nawet ma swoją karmę.On kocha wolontariuszy i pracowników. On jest mądry, wdzięczny i spokojny. Nie prosilibyśmy tak bardzo o dom, gdyby nie to, że jest to już staruszek. On nie potrzebuje wiele - miesjce na kawałku koca, własny człowiek i pełna miseczka w zupełności mu wystarczą. Najlepiej czułby się u boku straszej osoby, która swoim doświadczeniem życiowym, spokojem i cierpliwością bardzo szybko wypełni serduszko Faberka. Jest bardzo grzeczny, na spacerku szybko załatwia swoje potrzeby i wraca na legowisko. Cuda się zdażają, niestety bardzo rzadko, choć nadzieja w dom dla Faberka jest w nas ogromna.Wierzymy,  że w końcu uda się znaleźć dla niego ciepłe i kochające miejsce. 


Wykonaliśmy kilka dni temu u Faberka serię badań ze względu na jego wiek. Całe szczęście wszystko jest w porządku. Gdyby ktoś zechciał wspomóc nas w pokryciu kosztów badań, to będziemy bardzo wdzięczni, najbardziej jednak zależy nam, by Faberek znalazł swojego człowieka.

Niestety Faberek ma coraz większe problemy ze wstawaniem i chodzeniem :( Konieczne było ostrzykiwanie stawów, by Fabrek wgl się podniósł. Bardzo prosimy o kochający dom i wsparcie naszego Faberka. 

Psiak wymaga ciągłych kontroli w lecznicy ze wzgędu na zwyrodnienia w stawach, bez nich nie będzie w stanie chodzić... :(

Komentarze


  • Cat Gosia - awatar

    Cat Gosia

    20.06.19
    20.06.19

    Pieseczku żeby te ostatnie lata życia byly łatwiejsze.

395 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Kaśka - awatar
Kaśka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wiktoria - awatar
Wiktoria
20
Aśka - awatar
Aśka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Dorota Szymańska - awatar
Dorota Szymańska
10
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Cat Gosia - awatar
Cat Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij