Zbiórka Postawmy Fado na nogi - zdjęcie główne

Postawmy Fado na nogi

1 710 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Ewa Wasilewska - awatar

Ewa Wasilewska

Organizator zbiórki

 Życie Fado nie było usłane różami. Prawdopodobnie uczestniczył w polowaniach, gdyż w jego ciele w kilku miejscach tkwi śrut. Porzucony na drodze, kulejący, wystraszony i przemarznięty został znaleziony przez wolontariuszkę Przytuliska Krzykosiaki - Psy w potrzebie.

Fado ma skomplikowane złamanie lewej łapki i nadgarstka łapki prawej. Prawie nie chodzi, a dla wyżła to wyrok. Złamania są tak stare, że nie ma innej możliwości leczenia, jak skomplikowana operacja wstawienia płytek tytanowych zrobionych na miarę. Wykonania operacji podjęła się klinika w Gliwicach. Koszt operacji to 2000 zł, a to przekracza możliwości przytuliska, które utrzymuje się wyłącznie z datków. 

Fado przeżył już tyle złego, że chcemy sprawić, by wreszcie żył bez bólu. Teraz, każdy krok to cierpienie.  Pomóżcie nam postawić Fado na nogi.

Fado znajduje się obecnie pod opieką Przytuliska Krzykosiaki - Psy w potrzebie. Jego opiekunem jest Pan Zbyszek Józef Kowalewski.

Wszelka dokumentacja i rozliczenia związane z leczeniem - dostępna na stronach Przytuliska i na FB. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 lutego 2017

Chciałabym móc napisać co innego...To miał byc wielki dzień dla Fado... Od dziś miał życ bez bólu... Nie udało się...

Fado odszedł... Tak bardzo żal... Straszny smutek...

Operacja była konieczna, by Faduś mógł chodzić. Miał to być pierwszy z zaplanowanych zabiegów. Sama operacja przebiegła pomyślnie. Piesek bez kłopotu wybudził się po zabiegu. Niestety 2,5 godz. później przyszedł kryzys. Utrata przytomności, 40 minutowa reanimacja... Nie udało się. Serce Fado nie wytrzymało...

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Wszystkim, którym los Fado nie był obojętny. To dzięki Wam, miał szansę na nowe życie. Nie tak to miało być...

Zbieraliśmy pieniądze na pomagam.pl oraz bezposrednio poprzez konto Fundacji Krzykosiaki-Psy w Potrzebie. Pieniądze, które zostaną na funduszu Fado po opłaceniu kosztów operacji i zabiegów przygotowujących, chcemy pozostawić w Fundacji dla innych psich biedaków, które potrzebują pomocy. 

Jeszcze raz ogromne podziękowania dla wszystkich darczyńców.

Wszelkie rozliczenia, faktury, rachunki - na FB Krzykosiaków lub bezpośrednio w Fundacji Krzykosiaki-Psy w Potrzebie

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Margaret Herbeć - awatar

  Margaret Herbeć

  02.02.2017
  02.02.2017

  FADO , trzymaj się chłopie i wracaj do zdrowia :) :)

  • Ewa Wasilewska - awatar

   Ewa Wasilewska - Organizator zbiórki

   02.02.2017
   02.02.2017

   Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie, wpłaty, udostępnianie... Fado miał wczoraj zabieg iniekcji sterydowego leku Celestone dostawowo, do nadgarstka prawej łapki, wykonany przez Dr Konrad Dawidowicza. Taki zabieg musi być przeprowadzony przynajmniej trzykrotnie. Ma też wyznaczony termin pierwszej operacji stawu łokciowego lewej łapki w Gliwickiej Klinice Weterynaryjnej u Dr Jacka Cymbryłowicza z udziałem Dr.Dawidowicza i Dr Trębacza na 9 lutego. Więcej wiadomości na temat leczenia Fado oraz wszelkie faktury i rozliczenia - dostępne na fb Fundacja Krzykosiaki - Psy w potrzebie

 • krysia - awatar

  krysia

  02.02.2017
  02.02.2017

  mordka taka kochana :)

 • Syla - awatar

  Syla

  30.01.2017
  30.01.2017

  Wracaj do zdrowka pieseczku 😚

 • Beata Jankowska - awatar

  Beata Jankowska

  30.01.2017
  30.01.2017

  Musimy Ci pomoc Faduniu, bo Cię mocniutko kochamy ❤️

 • malec ewelina - awatar

  malec ewelina

  28.01.2017
  28.01.2017

  😘

1 710 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Ewa Wasilewska - awatar

Ewa Wasilewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Renata - awatar
Renata
100
Grazyna Stankiewicz - awatar
Grazyna Stankiewicz
80
Magdalena Koldys - awatar
Magdalena Koldys
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Margaret Herbeć - awatar
Margaret Herbeć
85

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij