Zbiórka Faktura zooplus - zdjęcie główne

Faktura zooplus

684 zł  z 584 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Rzadko prosimy o pomoc w spłacie konkretnych faktur (a uwierzcie, jest ich sporo). Tym razem jednak nie mamy wyjścia :( Bardzo chcielibyśmy prosić o wsparcie w celu zapłaty faktury z Zooplusa na kwotę 583,68 zł.  

Na fakturze znalazły się pozycje takie jak karma typu Intestinal (zamówiłam najtańszą ze względu na ograniczone środki), karmę tego typu spożywają u nas aktualnie dwa psiaki, prawdopodobnie będzie musiał dołączyć do nich trzeci, karma starczy więc na około miesiąc. 

Kolejna pozycja to żwirek dla kotów - przy oszczędnym zużyciu dwa duże worki starczają nam również na ok. miesiąc. 

Ostatnia pozycja to karma Brit, którą je połowa naszych psów - starczy na niecały tydzień. 

Jesteśmy aktualnie w lekkim dołku finansowym, a zwierzaki muszą przecież jeść. Na opłacenie faktury mamy 2 tygodnie - dlatego bardzo prosimy o pomoc.

Aktualizacje


  • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

    Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie

    10.05.2018
    10.05.2018

    Zebraliśmy z "górką" na fakturę, serdecznie wszystkim dziękujemy!!!

684 zł  z 584 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
44
Ania P. - awatar
Ania P.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Iwona - awatar
Iwona
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr Woźniak - awatar
Piotr Woźniak
50
Dorota Sadowska - awatar
Dorota Sadowska
50
Ewaa - awatar
Ewaa
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij