Zbiórka Faktura zooplus - zdjęcie główne

Faktura zooplus

684 zł z 584 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Rzadko prosimy o pomoc w spłacie konkretnych faktur (a uwierzcie, jest ich sporo). Tym razem jednak nie mamy wyjścia :( Bardzo chcielibyśmy prosić o wsparcie w celu zapłaty faktury z Zooplusa na kwotę 583,68 zł.  

Na fakturze znalazły się pozycje takie jak karma typu Intestinal (zamówiłam najtańszą ze względu na ograniczone środki), karmę tego typu spożywają u nas aktualnie dwa psiaki, prawdopodobnie będzie musiał dołączyć do nich trzeci, karma starczy więc na około miesiąc. 

Kolejna pozycja to żwirek dla kotów - przy oszczędnym zużyciu dwa duże worki starczają nam również na ok. miesiąc. 

Ostatnia pozycja to karma Brit, którą je połowa naszych psów - starczy na niecały tydzień. 

Jesteśmy aktualnie w lekkim dołku finansowym, a zwierzaki muszą przecież jeść. Na opłacenie faktury mamy 2 tygodnie - dlatego bardzo prosimy o pomoc.

Aktualizacje


  • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

    Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie

    10.05.18
    10.05.18

    Zebraliśmy z "górką" na fakturę, serdecznie wszystkim dziękujemy!!!

684 zł z 584 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
44
Ania P. - awatar
Ania P.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Iwona - awatar
Iwona
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr Woźniak - awatar
Piotr Woźniak
50
Dorota Sadowska - awatar
Dorota Sadowska
50
Ewaa - awatar
Ewaa
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij